Stránka 1 z 2
anténa
Napsal: sob 04 črc 2009, 19:17
od dadas
Ahoj, stala se mi taková nemilá věc. Přes noc mi někdo ukradl anténu rádia. Kupodivu hraje i bez ní, ale rád bych sehnal novou. Nevím ale jestli je to nějaká univerzální nebo speciální. Na smart-dilech jsem ji nenašel. Víte někdo kde pro ni?
Napsal: sob 04 črc 2009, 19:22
od Druzeta
A to nemáš jenom to co je našroubovaný nebo i ten kloub co kouká z auta?
Jestli jenom ten prut, tak tam můžeš dát jakejkoliv, pokud bude mít stejnej závit, já jsem kupoval v Globusu takovej hliníkovej prut a jsou k tomu i takový redukce na různý závity.
Napsal: sob 04 črc 2009, 19:36
od xlukas.cz
pasuje jakakoliv antena (s redukcema) nic extra tam nemame.
Napsal: sob 04 črc 2009, 21:28
od Gibon
No bohužel něco extra tam máme a lecjaká tam nepasuje. Má totiž velmi úzký průměr a v redukcích u noname antén tenhle průměr nebývá. Proto stále jezdím bez antény. A čekám až mi ji někdo prodá.
Napsal: sob 04 črc 2009, 21:31
od Apollo
Gibon píše:No bohužel něco extra tam máme a lecjaká tam nepasuje. Má totiž velmi úzký průměr a v redukcích u noname antén tenhle průměr nebývá. Proto stále jezdím bez antény. A čekám až mi ji někdo prodá.
tu a tam jezdíš i s patníkama

Napsal: sob 04 črc 2009, 21:33
od Druzeta
Gibon píše:No bohužel něco extra tam máme a lecjaká tam nepasuje. Má totiž velmi úzký průměr a v redukcích u noname antén tenhle průměr nebývá. Proto stále jezdím bez antény. A čekám až mi ji někdo prodá.
Anténu koupíš v Globusu, tak jako tu sirénu.

Napsal: sob 04 črc 2009, 22:26
od dadas
Naštěstí vzali jen prut a nic nezničili. Vzhledem k tomu, že rádio hraje, pořídím si spíš elegantní záslepku a hotovo

. Tu mi snad neukradnou. Každopádně dík za tipy.
Napsal: ned 05 črc 2009, 07:37
od dodo555
mam odskusane , ze prut pasuje napr z VW, Citroen
Napsal: ned 05 črc 2009, 10:24
od Gibon
Druzeta píše:Gibon píše:No bohužel něco extra tam máme a lecjaká tam nepasuje. Má totiž velmi úzký průměr a v redukcích u noname antén tenhle průměr nebývá. Proto stále jezdím bez antény. A čekám až mi ji někdo prodá.
Anténu koupíš v Globusu, tak jako tu sirénu.

Já už koupil a musel vracet asi tři protože jim právě chyběla ta redukce na ten náš rozměr

Napsal: ned 05 črc 2009, 10:26
od xlukas.cz
Napsal: ned 05 črc 2009, 12:26
od Apollo
Napsal: ned 05 črc 2009, 12:51
od armani
Je to od veci ale je fakt nutné ked citujete nejaký príspevok citova to aj s obrázkom?
Napsal: ned 05 črc 2009, 13:12
od Apollo
není

Napsal: ned 05 črc 2009, 13:13
od Apollo
co stojí ten "bič" v tom glóbusu?
Napsal: ned 05 črc 2009, 13:59
od Druzeta
Určitě do stovky.

Asi 80 peněz.