xlukas.cz píše:ahoj,
tak po dlouhe predlouhe dobe sis na nas vzpomnela?
tak ty uchyty na svetla se daji znovu a pevne prilepit. na tom voziku mam jedno svetlo lepene. a vypada to, ze to drzi.
jinak mas zdeformovane ty predni deformacni zony a vyztuhy, jak vidim. to se bude muset vytahnout.
takze tvuj jedinecny polep pujde pryc

vzpomněla, nevzpomněla..hodila jsem to sem jako jobovku

stane se..času moc nemám a nebaví mě vysedávat u pc a jen číst a psát jak někdo hraje slovní fotbal bo tak..poradit někomu s rozbitým autem taky nedokážu, ale nemysli si, že to tu sem tam nepročtu..
no nevím, úchyty světel přilepit? bych ty úchyty musela někde v těch všech střepech najít

já jsem úplně ok..chlapík, co jsem nabourala jště se mnou pak čekal 2hod, než přijeli naši s platem a koupil mi i merunky, takže úplná pohoda
jinak dolní deformovaná není, jen ta horní, bude muset fakt vytáhnout, nebo vyměnit..koukala jsem, že je to tam jen přišroubované..
polep si nechám zase vyrobit, ta cenovka c nápisem je boží..
houzar píše:MONI TĚ ZDRAVÍM hlavně že seš zdravá a ty blatníky to máš přece v malíku
taky vás zdravím pane houzar

jsem úplně v pohodě..
za blatník jsem tenkrát nemohla, gibon to sám viděl, že jsme projeli a on si všimnul, že to je v háji...