Vítejte !!!

Informace o provozu clubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Vítejte !!!

Příspěvek od DYK77 »

Vitejte na novych strankach Smart autoclubu, ktere maji slouzit majitelum vozu Smart. Muzete zde vkladat vase veskere poznatky tykajici se vozu Smart a podelit se o ne s ostatnimi, kteri meli take to stesti usednout za volant Smartu.
Ve foru mate rubriky kam muzete vkladat sve prispevky ( vyjma uzamcenych, ktere jsou jen ke cteni ).
Preji vsem navstevnikum tohoto Smart fora, at se vam tu libi a at vam tyto stranky prinesou uzitek a mozna i nove pratele.

Mejte se fajn .......... 25.2.06 Admin :wink:
Naposledy upravil(a) DYK77 dne pát 01 úno 2008, 13:24, celkem upraveno 3 x.
Petan

Příspěvek od Petan »

Jsem jsem taky p?ism?rtoval do klubu :)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Petan píše:Jsem jsem taky p?ism?rtoval do klubu :)
A ud?lal jsi dob?e :!: :D

Tento klub je v provozu asi t?et? den a kouk?m je tu nov? ?len, tak?e Ahoj Petane !!!
Je ?pln? jedno, jak jsi na tenhle Club narazil, proto?e nejd?le?it?j?? je, ?e jsi se jak s?m ??k?? p?ism?rtoval. Ale p?esto, jak jsi Club na?el? Pomohl vzkaz na AutohifiClubu.cz nebo jsi to na?el jinak. V?era jsem d?val odkaz do vyhled?va?e na Seznam.cz a na Atlas.cz , ale ne? bude odkaz zpracov?n, bude to asi je?t? tak 10 dn? trvat. Bylo by dobr? prezentovat na?e f?rum je?t? n?kde jinde, ale n?jak m? nenapad? kde. Napadlo m? akor?t nechat si ud?lat n?jak? logo s emailovou adresou v podob? samolepky a vystavit ho na Smart?kovi. Mysl?m jen n?co decentn?ho, ur?it? ne reklamu jako vrata. Kdybys m?l z?jem m??eme do toho loga j?t spole?n?. Nev?m p?esn? co by bylo asi nejlep?? ud?lat, aby se tento klub rozrostl, obzvl??t? jedn?-li se o Smart Autoclub, kde ka?d? nov? u?ivatel je n?co jako chr?n?n? exempl??, vezmeme-li v potaz, kolik Smat? u n?s jezd?.
Kouk?m dal jsi sem odkaz na ICQ, tak to se budu muset polep?it a d?t ho sem tak? :idea:
Zn?? je?t? n?jak? lidi se Smart?kem :?:

Zat?m se m?j fajn a zase dej o sob? v?d?t.
*DM*

Příspěvek od *DM* »

Tak j? se p?id?v?m taky,jestli teda mohu?
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

*DM* píše:Tak j? se p?id?v?m taky,jestli teda mohu?
Si pi? :wink: :!:
Petan

Příspěvek od Petan »

Odkaz mi poslal kamos z autohifi. Jinak lidi se Smartama moc neznam, je to opravdu jen par oddanych jedincu, kteri vedi, jaka je se Smartem na silnici prdel :) Jinak co se tyce samolepky, nejsem proti. Vymyslet nejakou grafiku a ja to klidne necham udelat, protoze delam v jedny reklamce :) Mozna bych hodil inzeraty do motoristickych casaku, annonce atd, je fakt, ze vyznavacu Smartismu je pramalo :)
marcus

Pozdrav zo SK

Příspěvek od marcus »

Zdravim CZ dufam ze sa k vam moze pridat aj Smartak zo zahranicia ;)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Petan píše:Odkaz mi poslal kamos z autohifi ....
Je fajn, ?e reklama na Autohifi zabrala 8)
No tak jo zkus?m navrhnout n?jak? vzhled jak by samolepka m?la vypadat a uvid?me. N?vrhy od ostatn?ch jsou samoz?ejm? tak? v?t?ny :) . Jeliko? ale nem?me vytvo?enou galerii, mus?me si n?vrhy poslat emailem :? zat?m to nebude asi probl?m, ale do budoucna to budu muset ?e?it. Jestli tady n?kdo zn? n?koho ?ikovn?ho, kdo by dok?zal k tomuto f?ru p?ipojit galerku, kam by jsme si mohli d?vat fotky a obr?zky, bylo by to fajn. J? o sobn? bych o n?kom v?d?l, tak toho doty?n?ho zkus?m p?emluvit a pak d?m v?d?t jak jsem dopadl. :arrow:
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav zo SK

Příspěvek od DYK77 »

marcus píše:Zdravim CZ dufam ze sa k vam moze pridat aj Smartak zo zahranicia ;)
To v?? ?e se m??e? p?idat :wink: ne??k? se nadarmo, ?e v?c hlav v?c v?. a kdy? u? t?eba nic nevymysl?me, alespo? bude n?jak? sranda :D
marcus

Příspěvek od marcus »

co ako stretavky ? minuli rok som bol na smart parada III 15.10.2005 v Prahe bolo super mate este ine akcie v CZ ???
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

marcus píše:co ako stretavky ? minuli rok som bol na smart parada III 15.10.2005 v Prahe bolo super mate este ine akcie v CZ ???
Co?e? To u? byla Smart par?da III !? Byl jsem jen na t? prvn? a i kdy? nakonec pr?elo, moc se mi tam l?bilo. Pak jsem se p?est?hoval a i kdy? jsem nahl?sil zm?nu bydli?t?, u? nikdy mi nep?i?la pozv?nka do schr?nky, tedy alespo? ne do t? nov?. Jestli zase n?jak? bude, pot?eboval bych o tom informovat :lol:
A co jsi jinak myslel t?mi stretavkami? Mysl?? jako kdy se sejdeme my 4 tak jak tu jsme jo :D
marcus

Příspěvek od marcus »

*DM*

Příspěvek od *DM* »

Ty SK str?nky nemaj? chybu!!!!
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

*DM* píše:Ty SK str?nky nemaj? chybu!!!!
No asi by bylo rozun? se tam zaregistrovat tak?, jestli n?s tam pust?j :D a tyhle str?nky pojedou d?l pro ty co tady budou cht?t z?stat, pro ostatn? poslou?? alespo? jako forma p?esm?rov?n? na SK :wink: :arrow:

J? tady zat?m z?st?v?m a za??d?m se podle toho jak se to tu bude d?l vyv?jet.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak jsem se kouknul podrobn?ji na Smart Club.SK a neb?t Marcuse, tak to tam pomalu vym?elo, tzn, ?e nejde o to jak str?nky vypadaj?, ale je to o lidech kte?? se zaregistruj? a pak jsou ?i nejsou ochotni komunikovat s ostatn?mi.
Obr?zky, wallpapery, jako?to i videa, kter? si na str?nk?ch SK clubu m??ete st?hnout, je jen t?e?ni?ka na dortu. V podstat?, ten kdo nap??klad na n?jak? hezk? wallpapery naraz?, m??e sem hodit jen odkaz a my ostatn? si je m??eme st?hnout tak?. Mysl?m, ?e t?chto v?c? m?me doma v?ichni dost a na na?em f?ru jde hlavn? o to dozv?d?t se v?ce praktick?ch informac? ze ?ivota, kter? v?m ??dn? autorizovan? www str?nka nebo bro?ura ned?.
M? osobn? bav? z?sk?v?n? informac? o sv?m aut?, bez ohledu na zna?ku. Svoje auto m?m r?d, proto?e m? bav?, voz? a je to moje milenka, kter? v?nuji hodn? ?asu a p??e. Zaj?maj? m? osobn? vylep?en?, z??itky a informace, kdo jak se s ??m ohledn? Smartu vypo??dal. ?lov?k alespo? zjist? ?eho se vyvarovat, co by mohlo b?t mo?n? nebezpe?n?, co je bezpe?n? a co se Smartem m??u a od lid? co hodn? jezd? se lze dozv?d?t co na?e voz?tka jednou ?ek? a nemine.
Tak?e bu?te shov?vav? a d?lte se o sv? zku?enosti, je n?s m?lo, a? nevym?eme.

P?eji v?em such? rovn? silnice :wink:
Odpovědět