flees: mám pár dotaz?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

airbag m? v sob? i p?dla pod volantem, ale jak je to s mont??? to nevim ale airbag by m?l fungovat ur?it? pochybuju ?e by vym??leli nov? konektory moc se mi l?b? ale cena je moc vysok
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

Zdravim vsechny. Mam dotaz a zaroven prosbu v jednom. Uvazuju, ze bych si poridil smartika, ale nejdriv bych se v nom chtel nekde projet. Hledam nejakeho dobrotivce nejlepe ze severnich cech ( ideal by byl Decin nebo Usti nad Labem ), který by me ve Smartu svezl. Abych tak nejak vedel do ceho jdu. Diky za reakce
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Odkud jsi ?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Lukas

Příspěvek od Lukas »

Jsem z D??ína. Už jsem se zaregistroval, tak už nebudu psát jako host. Ale pracuju v Ústí, takže nemám problém co se tý?e blízkých m?st. Lukas
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak tedy vitej na foru. Ja do Decina driv nebo pozdeji pojedu, protoze pritelkyne tam ma pribuzne. Nevim ale presne kdy. Mozna za mesic mozna za dva, ted v zime prave moc nejezdim. Kdyz mi das tel. tak Ti cinknu az tam budu a muzu svezt. Nemam sice ForTwo , ale motor je stejny 45KW , takze pro predstavu by to treba slo. Snad se Ti nabidne nekdo drive a sveze Te v te smarti vlajkove lodi, tak jak to ma byt.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Lukas

Příspěvek od Lukas »

A neznas nekoho z Decina nebo okoli? Vim ze tady u nas jednoho smartika vidam, ale vubec netusim kdo je majitel. Uz se porozhlizim kde bych jakyho ulovil
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Muzes si projet seznam uzivatelu ...

http://www.smart-club.cz/phpBB3/memberlist.php

.. a zkusit nekoho oslovit. Osobne z Decina a okoli neznam nikoho :?
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět