Škrábance - vnější ( od klíčů , atd... ) !!!

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
michmartin
Příspěvky: 360
Registrován: ned 07 zář 2008, 09:05
Bydliště: Praha

Škrábance - vnější ( od klíčů , atd... ) !!!

Příspěvek od michmartin »

přátelé , kamarádi ...

- zřejmě nějáký ožrala mi slušně přejel klíčema předek mezi světlama a vyrobil krásnou drážku , 2x ...

- prosím o odbornou ( vyzkoušenou ) radu , jak opravit ( zaretušovat ) svépomocí .

za laskavost děkuji skrblík 8E
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Aby to nebylo vidět tak jedině přelakovat, ale stříbrná metalíza je blbá na trefení stejného odstínu.
Jinak opravit to jde tak že se malým štetečkem stejným odstínem-což je problém, ty rýhy zatřou a potom se to jemným smirkem třeba 2000 pod vodou zabrousí a nakonec rozleští, ale vidět to stejně bude a navíc pokud jsi to nikdy nedělal tak si to nejdřív na něčem vyzkoušej než půjdeš na auto.
Nebo nějakou decentní samolepku.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nevím jak to máš hluboko, ale já měl víceméne stržený jen lak a tak nějak jsem to rozleštil leštičkou a pastou na úpravu pomerančového laku
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
michmartin
Příspěvky: 360
Registrován: ned 07 zář 2008, 09:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od michmartin »

hloubka je místy až na černý plast ...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Tak s tím nic neuděláš, navíc není způsob lakování plastů stejný jako u plechu. Měl jsem malý škrábanec na blatníku a nebylo možné udělat zástřik běžným způsobem, protože je ten plast jakoby mastný a barva se kterou se běžně lakují plechové karoserie nepřilnula, takže se blatník nechal celý zdrsnit, provedl se nástřik základové barvy na plasty a pak byl blatník přelakován, což mě neskutečně s...o , ale výsledek je k nepoznání a dokonce to drží. Jestli to chceš mít udělané pořádně, nezbývá než jít podobnou cestou, ostatně kompletní přelakování dílu už navrhoval Druzeta.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět