Stránka 1 z 1

plánek pro výrobu clony do kufru

Napsal: sob 14 lis 2009, 00:20
od Oldrich Salek
chcete si vyrobit clonu do kufru F2
Obrázek je to na mém čolo rajče ,čolo fotky
zdraví Olda

Napsal: sob 14 lis 2009, 10:13
od Jirka P
Hezký Oldo, ale nějak ten odkaz nechodí.

Napsal: sob 14 lis 2009, 18:12
od armani

Napsal: sob 14 lis 2009, 20:18
od Jurko
tento skvely nakres robil Oldo na moju prosbu!!!

Este raz, Oldo: DAKUJEM!!!

Napsal: sob 14 lis 2009, 23:17
od Jirka P
Aha, tak to je podle originálu. Ten mám, ale dobrá práce *1*

Napsal: ned 15 lis 2009, 10:23
od dodo555
filantrop píše:tento skvely nakres robil Oldo na moju prosbu!!!

Este raz, Oldo: DAKUJEM!!!

ides si to dat vyrabat? mozno by som sa pripojil :lol: