Stránka 1 z 1

Galerie - odkazy

Napsal: pon 27 lis 2006, 12:22
od DYK77
DYK77

BLOG - http://dyk77.blog.cz/

--------------------------------------------

DAVID0600

BLOG - http://david0600.blog.cz/
Rajče - http://david0600.rajce.idnes.cz/

--------------------------------------------

GARRULUS

BLOG - http://garrulus.blog.cz/

--------------------------------------------

BAJZA

BLOG - http://bajzacz.blog.cz/

--------------------------------------------

HOUSKA

BLOG - http://houskacz.blog.cz/

--------------------------------------------

OLII05

BLOG - http://olii05.blog.cz/

--------------------------------------------

SPEEDMAN3

BLOG - http://speedman3.blog.cz/

--------------------------------------------

DANCULE

WWW - http://www.smart.er.cz/
WWW - http://smart.namaluji.cz/

--------------------------------------------

Smartnumeric

www - http://smartnumeric.cz/

--------------------------------------------

Road-star

http://road-star.blog.cz/

--------------------------------------------

Jirka

http://jiricekz.rajce.idnes.cz/

--------------------------------------------

Napsal: pon 10 pro 2007, 08:25
od DYK77
GIBON

BLOG - http://expresdobohnic.blog.cz/

--------------------------------------------

Napsal: čtv 26 úno 2009, 15:50
od houzar

Napsal: čtv 20 srp 2009, 19:08
od sultana

Napsal: úte 10 lis 2009, 18:53
od houzar

Napsal: pon 01 úno 2010, 21:03
od ufo
UFO

Zde odkaz na naší toy pudlici harlekýnku :P .
Jak jsem již psala začátkem března 2010 se narodí štěňátka.
http://divokavosa.rajce.idnes.cz/Ciky/

+ již narozená štěňátka-možnost předání novým majitelům od 20/4-2010 :!: :P :P

Napsal: pon 26 dub 2010, 10:49
od ufo
Tak nejnovější fota:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odběr od 26/4-2010,budou odčervená,očkovaná + krmení. Možnost nezávazné návštěvy cena 5 500,-.KLADNO 603 461 569.
:P

Napsal: stř 09 čer 2010, 09:28
od ufo
Tak poslední fotky s posledním zadaným štěňátkem:

Obrázek
Obrázek
:cry:

Napsal: stř 09 čer 2010, 22:15
od DYK77
Není také přemalovaný na pandu ? Včera to ukazovali ve zprávách :)

Napsal: čtv 10 čer 2010, 08:10
od ufo
DYK77 píše:Není také přemalovaný na pandu ? Včera to ukazovali ve zprávách :)
:lol: Ne to fakt ne , je přírodně zbarvený a měl by být i víc.Má ještě černej flíček nad ocáskem na hřbetě. :P

Napsal: úte 05 říj 2010, 13:16
od xlukas.cz

Napsal: úte 05 říj 2010, 23:07
od Smartnumeric
Drazí ve spolku i mimo něj .... veřejně oznamuji ukončení své starší domény smartnumeric.cz (každým dnem spadne do .... nenávratna ) ,takže už mi zbývá jen www.auto-smart.cz , kam postupně přehodím archiv ze satré nebo to přepíšu na nuovo.
Budiž jí matrix lehký ....

Napsal: úte 05 říj 2010, 23:23
od Gibon
Tak a ta nová šlape.