Stránka 1 z 1

Otáčkoměr

Napsal: sob 05 pro 2009, 19:08
od Jara
Snad to tu ještě nebylo-aůespoň jsem nenašel. Zapojoval už nněkdo otáčkoměr na SMARTA FOR TWO? Montáž jsem někde viděl, ale kam jdou ty dráty nevím. J.

Napsal: sob 05 pro 2009, 19:35
od xlukas.cz
ale bylo to tu aspon 2x ;-)

Napsal: sob 05 pro 2009, 19:35
od Gibon
Je to hned kousek níže v sekci "INSTALACE BUDIKU"

Napsal: sob 05 pro 2009, 19:37
od xlukas.cz

Napsal: sob 05 pro 2009, 19:40
od Gibon
No a nebo tak. :lol: