Posledni sezonní kalba 2010

srazy, propagace, financování
Zamčeno
Smart Lady

Příspěvek od Smart Lady »

souhlasím s dynem......ale odpoved jako on jsem dostala uz nekdy v cervnu.....myslim si, ze neni dulezite spat v nacechranych perinkach a mit rano teple kafe a k obedu stejk......smarttimes jsme zvladli ve stanu s jidlem z domova a nikomu se nic nestalo a i tak to bylo moc fajn.....zamluvit nekde akci pro XXX lidi (napr motokary, bowling, bobovou drahu, lanovku nebo exkurzi) si myslim, ze neni takovy problem a proc to take neudelat volnejsi......kdo si tam koupi rizek nebo parek v bufetu nebo jen vytahne svacinku "od maminky" je snad uplne jedno ne?


kdyz se tu mluvi o 80ti lidec....tak fajn, proc se nezeptat kdo pojede? treba se dotaneme jen na 40....to nikdo nevi........jen si myslim, ze pripravit CR o srazy neni dobre, na Slovensko stejne moc lidi nedorazi, protoze to pro vsechny neni za rohem.....


muj nazor :(
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ano, protoze slovaci to maji porad vsude daleko, stejne jako to ma dyk daleko. je to nevdecne. bohuzel vsem se nezavdecis. coz znamena, ze ted je sraz na slovensku z prahy je to ... hmm, stejne jako do rakouska :D

navic ... dnes je v praze sraz :-)
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Smart Lady

Příspěvek od Smart Lady »

kdyby jsem nebyla v praci, byla bych tam....
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

sraz zjistuji

Příspěvek od matkal »

rozhodne jsem pro a protoze taky nesnasim jen reci, uz jsem neco zacal resit. Z mych zkusenosti neni 60 lidi nic velkeho, reseni s urady nevidim jako nutnost a sraz muze byt volnejsi. Aktivita muze a nebo nemusi byt.
Jen jsem se nechtel vnutit, citim se tu porad jako novacek a kdyz Lukas rekl, ze si na to mam vzit mesic dovolenou, nechtel jsem se hadat.
Kdo si to se mnou vezme na starost, budu rad za pomoc, napiste mi prosim SZ, tentokrat doprejeme "stare garde" komfort, aby si taky jednou uzili prace jinych.
Takze prvni navrhy:
- vzhledem k zkracenym terminum se nebude tolik o vecech diskutovat, moje zkusenost z poradani jinych akci ukazuje, ze je to vetsinou dost kontraproduktivni.
- termin k diskuzi bych navrhnul listopdovy vikend 6.-7. nebo 13-14. Jde samozrejme o to, ze se to dost kryje se Slovenskem, ale vidim to ta, ze PSK by byla variantou pro ty, kdo do SK nepojedou.
- umisteni na severu cech, okolo Litomeric nebo malinko vic na vychod.
Velmi se mi libil jednoduchy program loni na Slovensku, jeden den spolecna akce, vecer spolecna vecere v miste ubytovani, pripadne pijatika, druhy den kratka spanila jizda, navsteva hradu ci zamku nebo jine atrakce, ale zase by to nemelo byt jako kopie SK :-)
Cekam oponenci a dalsi navrhy a predbeznou registraci. Letos se podle me dost vyplatil rezervacni poplatek, ten bych asi zachoval.
Na vysledky toho co tu dohodneme zalozim nove tema.
Tesim se, ze se uvidime.
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

no vidis, presne toto je problem..rozdelovanie kto pojde a nepojde tam, ci onam..

opakujem, ze pokial bude PSK v termine, ktory sa mi nebude s nicim stretavat, myslim pracovne, lebo uz ma nic necaka na vikendy v sukromi tak extremne, aby som to neprelozil, tak ja, alebo teda my na zraz prideme kamkolvek, keby to bolo aj v Chebu..o tom to totiz je..neselektovat sa preto, ze ja som odtial, a ini su od inakade..proste bude ma to stat dve, alebo tri nadrze benzinu, alebo len jednu, a ubytko a stravu..no a co?

proste myslim, ze pre kazdeho z nas je fajn ist aj niekam inam..ved zrazy su o nas a pre nas..a je jedno, kde sa konaju..my aj do PL pojdeme, aj kamkolvek, kde budu zrazy ohlasene..
a viem, ze nie len my, ale aj dalsi nasi smart pozitivni priatelia zo Slovenska..

velmi nerad citam o tom, ako niekto pise o tom, ze "my v cechach to mame na SK daleko..znie to tak, ako by sme boli na kraji sveta..chapem, ze nie kazdy ma vzdy k dispozicii tolko penazi, aby si to mohol dovolit, ale to sa da napisat inak..nie ze "my to mame daleko"

rovnako ako to mame daleko my a nevadi nam to..ked budeme mat na to peniaze, tak aj na Kvildu dole na Sumavu prideme..

Takze som rad, ze bude niekto, kto bude zastresovat tohorocnu PSK..

Termin nam vyhovuje aj jeden, aj druhy, takze to mi je jedno..a co sa tyka miesta konania, rovnako suhlasim s Matkalom, ze nech bude kdekolvek, staci nam len oznamit kde..a ak to bude mozne co i len trochu, urcite sa zucastnime..

Takze mysa hlasime a programu sa plne prisposobime..
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ja jsu zvedavy, kolik z tech, co se tu porad ohani srazama a jak by jeli, jen at nejaky je, dojede na sraz na slovensko :!:

jak pise scorpi, hodne lidi zamenuje slovo lenost za slovo daleko. pripadne nemam penize za slovo daleko. ovsem penize budou potreba jak na blizky, tak na daleky sraz.

a jeste bych pro matkala rad rekl, ze psk je stejne jako jvv celoklubovy sraz a ma reprezentovat klub a mel by byt nalezite profesionalne zarizeny. pokud chces lokalni sraz na rychlo. stejne jako byl dnes, jako bude zitra, tak ano, na to neni potreba zarizovani. a hadat se ... ja se nehadam, verim, ze ty taky ne :wink:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Mně by vyhovoval víc ten první termín, ačkoliv to bude blíž k srazu na Slovenku.

Je to o vzdálenosti a o penězích, ale také o chuti, společném setkání...

A hlavně o dobrovolnosti..

Takže dobrovolně hlásím dva lidičky :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

xlukas.cz píše:psk je stejne jako jvv celoklubovy sraz a ma reprezentovat klub a mel by byt nalezite profesionalne zarizeny. pokud chces lokalni sraz na rychlo. stejne jako byl dnes, jako bude zitra, tak ano, na to neni potreba zarizovani
.
Tak tak. Pokud někdo budete dělat svůj sraz či setkání, dejte tomu vlastní název, něco co se vám bude líbit, co vás bude vystihovat. Používat pro všechna podzimní setkání a srazy výraz PSK je jako nazývat vše Smartparádou nebo SmartTimes. Ani my s Kimby jsme pro letní sraz 2011 nepoužili název "Letní vymetání výfuků" , protože by to byla kopie JVV, ale protože si myslíme, že setkání budeme plánovat víceméně po svém, dali jsme tomu vlastní název. Takže kdo není perfekcionista a nevyžaduje takovou organizaci jako např. u JVV, tak si myslím, že rád přijede.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

neviem o co tu ide, ale mam pocit, ze matkal chce s dynom zorganizovat normalny plnohodnotny zraz..

navyse, neviem, ci je nejak chraneny nazov PSK, lebo stale mam pocit, ze to je to najdolezitejsie, o co Vam vlastne ide...

to znamena, ze ked nezabezpecuje organizaciu urcita skupina, tak nie je mozne nazvat zraz tak, ako predtym?cize PSK je len jedna a vsetky ostatne skupiny ktore by chceli organizovat jesenny zraz v cechach, ci na morave, nesmu tento nazov pouzit?

myslel som, ze sme jeden klub, a ak sa podujali na organizaciu PSK ini ludia, preto, ze ti co to nestihaju z dovodov rodinnych a inych, tak budeme ich pracu posuvat na uroven menej profesionalnu, a nehodnu nazvu PSK?

tu sa nikto predsa nebavi o nejakom stretnuti na dve hodinky..

Opakujem, nechcem v ziadnom pripade rypat do nikoho..len sa mi to zda trosku nefer...jasne sa bavime o tom, ze by to bol normalny zraz..

a profesionalitu a uroven zrazu posudime potom, ked bude po zraze..lebo sudit nieco vopred, to nie je velmi dobre..

Nikomu neberiem zasluhy, ani si nedovolujem kritizovat nic a nikoho..len sa mi to zda nefer voci snahe ludi, ktori sa snazia urobit nico pre nas..pre vsetkych..

bolo by fajn, keby zabomyslie vojny neboli sucastou zakulisnych "bojov"..

Snad som to napisal dostatocne jasne na to, aby to ktokolvek mohol brat ako nejaky utok na kohokolvek..

Ved jasne sme sa bavili o tom, ze teda dva zrazy v CR a Morava, a jeden skusime u nas na SK..cize tri...vsetky ostatne lokalne zrazy su povazovane za nieco navyse a fajn...my sa stretavame aj dva krat do mesiaca...bez nazvu zrazu..

ludia nebudme jesitni...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Nejde o ješitnost, ale o způsob jakým se to dělá. Je to jednoduchý, nehledej za tím žádnou válku ani snahu bránit někomu v uspořádání srazu.
Melhubů, kteří tady kritizovali, popřípadě chtěli něco zorganizovat a změnit, tu za ty roky prošlo kvantum a neudělali nic, ba naopak udělali víc škody jak užitku, a tak třeba já osobně nemám důvěru hned ke každému koho skoro vůbec neznám, protože netuším jak jeho záměr dopadne.
Dále a znovu připomínám. PSK probíhala jako JVV formou návrhů a hlasování o programu a místě konání, tedy demokraticky. Srazy které nás možná letos čekají tuhle podmínku nesplňují a z hlediska časové tísně ani splnit nemůžou. Takže se bavíme ani ne tak o srazu jako spíše o pozvání někoho někým někam s tím, že ten někdo musí přistoupit na organizační podmínky pořadatele bez toho, aniž by se tady probralo jestli většina zúčastněných nechce raději něco jiného, což se vymyká tradici. A proto pokud není dotyčný schopen zachovat tradiční postup při plánování srazu, by bylo dobré a nechá spát i tradiční název PSK a vymyslí si něco jiného. Slovenština i čeština nabízí myslím dost širokou slovní zásobu, aby jsme se tady nemuseli bavit pořád dokola o jedné a té samé zásadě, kterou někdo pořád nedokáže pochopit a pokládá za velké zlo, že nemůže použít výše zmíněný název pro svůj sraz a tím pádem nemožnost snad i něco zorganizovat.
Na druhou stranu, a tady bude pořádat letos setkání kdokoliv a jakkoliv, a si tomu dá název jaký chcete, třeba 10x PSK, protože v tom mu stejně nikdo nemůže zabránit. ENDE
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
dyno
Příspěvky: 671
Registrován: sob 19 dub 2008, 20:23
Bydliště: Praha 4 - přes park od Gibona

Příspěvek od dyno »

Smart Lady píše:......souhlasím s dynem......
hodná holka :P :P



k tomu co napsali ostatní bych píše:......
Tak se musím přiznat, že jsem čekal kdo tohle řekne, ale Scorpi4 byl první - mě už taky delší dobu přišlo, že se tady vedla válka o to, jak se ten nebo onen sraz může jmenovat, a věnovala se tomu mnohem větší pozornost, než jeho potencionálnímu obsahu...

Asi opravdu nemá smysl se tady o tom teď hádat ( i když se tady samozřejmě nikdo nehádá :wink: ) - podle mě je docela rozumný řešení pro ty, co by se rádi srážely (např. já :lol: ) se začít věnovat tomu kontaktovat lidi ze svýho okolí - a navrhnout jim nějaký lokální srazy třeba jenom na jeden den, nebo klidně na odpoledne - ale hlavně by bylo fajn v tom najít nějakou pravidelnost - a scházet se aspoň jedou za 1 až 2 měsíce :P To je alespoň cesta, kterou bych se rád ubíral. A pokud mi tam třeba přijede jenom 5 Smartů - udělá mi to radost :D
Born stupid ? Try again...
Uživatelský avatar
matkal
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matkal »

mě to osobně bere vůli něco dělat a jestli ta diskuze o názvech, melhubech a diskuzích o tom, jak má vypadat sraz nepřestane, vykašlu se na to. Aby mě pak někdo hodnotil, jak se co povedlo, jestli jsem náhodou nenapáchal nějakou škodu, tak to radši pánům jejich klub nechám a budu si hledět svého o mobilních telefonech.
Pánové, já mám za sebou 21 srazů Klubu komunikátorů, který existuje déle, než se Smart vyrábí. Je sice pravda, že ne s auty, ale počet doufám mluví dost jasně.
A ještě vám něco povím, když už jsem v ráži! Celé tohle téma mi připomíná Petra Chrobáka, nech je mu země lehká. Byl na tohle fórum a lidi v něm vysazený. Vždycky jsem se toho tu zastával, ale on asi věděl, o čem mluvil.

Rád bych tuhle diskuzi ukončil, otevírám nové téma a pokud s Dykem něco připravíme, snad vůbec někdo přijede. Zatím se tu hádáme - mě už to jako hádání přijde - a přihlášení jsou dvě auta.
Majkl
Příspěvky: 197
Registrován: stř 27 led 2010, 22:44
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Příspěvek od Majkl »

nenasel jsem zadny datum, ale pokud to bude rozumna vzdalenost a termin tak bych taky dorazil at vas konecne taky poznam :) a program je mi uplne fuk ubytovani taky, kdyz budem moct tak proste prijedeme :)
SMARTa už nemám, ale stále je mám rád :)
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Melhubou jsem nemyslel Tebe, ani nikoho konkrétního zainteresovaného v této diskuzi. Je to zkušenost z dřívějška.

Zastávám se názvu PSK, protože bych nerad, aby se znevažoval.

Jakákoliv snaha udělat nějaký program pro klubáky je vítána. V rámci možností šlo vždy nejen o zábavu, ale i kvalitu naplánování srazu, aby se na něm cítila dobře pokud možno většina zúčastněných a vše dobře klapalo. S pomocí sponzorů by se dalo ledasco vyřešit lépe, ale nezaprodali jsme klub, jsme přesvědčeni, že si jako kolektiv Smaráků dokážeme poradit sami.

Matkal a Dyno. Sice vám to moc nepomůže, ale rád bych po téhle šlamastice a snad i nedorozumění řekl, že máte mojí podporu, pokud jde o plánování podzimního srazu. Zejména Dynovo slova po ST jsem bral zcela vážně, když řekl, že se pustí do plánování podzimního srazu. Určitě bych se zúčastnil alespoň části srazu, pokud by se termín trefil do volna.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

konecne sa to dostava do tych spravnych kolaji..

vazeni priatelia, sme jeden klub, jedna partia ludi, ktora ma sancu a moznost mat take auticka, akymi smart jednoznacne je..

proste, nekecat a makat..a ked bude co oznamit, tak von s tym..a my prideme radi..a verim, ze organizacia a vsetko okolo budu zvladnute super, a budeme sa tesit na kazdeho, kto sa prida.. *VV*
Zamčeno