Jaxe vám jezdí s pidivozítkem v tom marastu co je teď venku?

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět

Jaxe vám jezdí s pidivozítkem v tom marastu co je teď venku?

V jakym marastu???!!!
2
4%
Jezdim jak na suchu, pohoda !
16
30%
No, bojuju, ale jedu...
25
47%
Ta střeštěná koza se vůbec nedá udržet na silnici !
0
Žádná hlasování
Nejezdím vůbec
10
19%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jaxe vám jezdí s pidivozítkem v tom marastu co je teď venku?

Příspěvek od Chorche »

By mě fakt zajímalo jak se vám teď jezdí :lol: Používáte otpojovač ASR při parkování, točíte se dokola jak čamrdové, nebo jezdíte jak na suchu :lol: :?:
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Uživatelský avatar
Gibon
Smart ACE
Příspěvky: 3765
Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gibon »

Nějak si zapoměl na variantu "Nejezdím"
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.
Uživatelský avatar
houska
Smart ACE
Příspěvky: 6262
Registrován: stř 18 říj 2006, 19:25
Bydliště: Praha-Řepy

Příspěvek od houska »

nejezdím :lol:
houska mi už neříká pane
Jara
Příspěvky: 241
Registrován: úte 10 lis 2009, 21:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od Jara »

Úplně skvěle. Motor vzadu a náhon na zadek je nej kombinace. Když to nejde popředu , na zpátečku vždycky. Jezdím každý den.
SMART FORTWO 451 mhd/benzin, r.v. 2013, najeto 20.000 km - zakoupeno v bazaru
VOLVO V70 III, 2.0T, 149 kW, r.v. 2011, najeto 80.000 km
Axo

Příspěvek od Axo »

ten kto nejazdi o vela prichadza!!! je to super!!! skoda ze taka moznost neni!!
Zupan87

Příspěvek od Zupan87 »

Jestli se mohu přidat tak mohu řici že jizda je ok.. horši je se rozjet.. a sešlapnu plyn jak chci vždicky se tomu nechce.. kola se parkrat roztočej a automaticky zpomalej.. včera jsem zapadl před barakem v doliku a dva lidi měli co dělat aby mě vytahli..
dodo555
Smart ACE
Příspěvky: 723
Registrován: stř 12 lis 2008, 14:36
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dodo555 »

ak mas dobre zimne pneu tak v pohode, ako je to na letnych pisem v inej teme :lol:
smart passion 52kW 2007
smart passion 52kW 2008
smart ebike
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Zupan87 píše:Jestli se mohu přidat tak mohu řici že jizda je ok.. horši je se rozjet.. a sešlapnu plyn jak chci vždicky se tomu nechce.. kola se parkrat roztočej a automaticky zpomalej.. včera jsem zapadl před barakem v doliku a dva lidi měli co dělat aby mě vytahli..
Jsem si byl ted vecer pekne vyhrabat vyjezd na rano. V sobotu jsem vyjel ze sracek stylem "houpacka" a moc se mu teda nechtelo. A dneska jsem nikam nejel, takze uz jsem byl pekne zapadanej.

Ale jak jsem z okna panelaku pozoroval, tak ja jsem se ze zaveje alespon vyhoupal, ale ostatni behali s lopatkama a vyprostovali ty svoje velky uviznuty pixly ven.

No a velka sranda je, kdyz automat radi se studenym kokot-railem v zatacce z 1 na 2. Spojka zabere, jako pri pekne seslapnutym plynu a uz to jde do vrtule.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

jezdi se dobre, je to parada. od patku sem do ted ujel zase skoro 600 km.

moc casto se vam nestene, ze jedete po d1 od mirosovic po kompletne zasnezene triproudove dalnici a jen sem tam jede nejake dalsi auto :lol:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

xlukas.cz píše:jezdi se dobre, je to parada. od patku sem do ted ujel zase skoro 600 km.

moc casto se vam nestene, ze jedete po d1 od mirosovic po kompletne zasnezene triproudove dalnici a jen sem tam jede nejake dalsi auto :lol:
Jsem to dneska rano lehce prohrabnul lopatkou a vyjel jako kral zejo. To jsou ty roky na Š120. Tam byla lopatka v zime nepostradatelny nastroj...

Ale u snidane jsem pozoroval ty blbouny, ktery nez aby hrabli lopatkou, tak se radsi vrtej v tom svym zapadanym mistecku a pokousej se odrit vsechny auta okolo.

No a pak cestou do prace mi teda prislo, ze ne vsichni pochopili, ze na ceste je snih, tedy je treba jezdit jinak, nez obvykle. Tyvoe to smazej jak za sucha, rozestupy 2m mezi auty, predjizdeji jako kdyby se nechumelilo.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

:lol: :lol:
z ceho jsi v soku?
kdybys pres vikend neco najel i mimo prahu, tak to bys videl auta svistici po dalnici snad i pres 100.

a hlavne co sem pochopil, tak ze nejlepsi dopravni prostedek na zimu je autobus :!: vsude vyjede a nemusi se v rychlosti vubec omezovat. po dalnici nas predjizdely student agency (a i jine autobusy) a to takovou rychlosti, jako by byla sucha silnice.

tak to je neuveritelne. napadlo trochu snehu a zamestnankyne vyhrozuji, ze nebudou chodit do prace :shock: :shock:
pred firmou se z dvoupruhove silnice stala jednopruhova.
pri vjezdu na parkovaci misto nejake auto drelo spodkem. ja jeste ne. podlozky vyhoda v tom, ze jedu ve vyjetych kolejich od jinych aut a nemusim si razit vlastni stopu. stejne tak vjezd na parkovaci misto. bude sranda z tama vyjet (vycouvat) ven 8)
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
martin11
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 10 zář 2009, 10:52
Bydliště: u Mělníka
Kontaktovat uživatele:

dneska jsem nevyjel

Příspěvek od martin11 »

...zdravím všechny,,,mam Smarta od září...tak jsem sníh ještě nezažil...do soboty jsem jezdil...ale dneska ráno jsem měl od pluhu před vraty metr sněhu,,,,,tím jsem neprojel....tak jsem vytáhl starého dobrého ofrouda....Chudák Smart byl smutnej, že musel zustat doma....hezký den martin11 :lol: ...p.s....kydž to začalo klouzat, tak mě občas na tachometru problikl žlutý trojuhelníček s vykřičníkem....co to je...??... :?:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Chybí tam možnost: Jezdím jiným autem :lol: , to je můj případ.
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Bez větších problemů, spíš si to užívám :lol: Akorát ráno když jsem zajížděl na dvůr firmy, a jelikož jsem tu byl první tak jsem jel stylem 2 metry dopředu metr dozadu a furt dokola. Ale projel jsem :lol: :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Chorche
Smart ACE
Příspěvky: 1057
Registrován: úte 18 bře 2008, 17:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dneska jsem nevyjel

Příspěvek od Chorche »

martin11 píše:kydž to začalo klouzat, tak mě občas na tachometru problikl žlutý trojuhelníček s vykřičníkem....co to je...??... :?:
To je kontrolka ASR - protihrabací systém. Jak ti začne hrabat zadek, komp ubírá plyn.
No abych přispěl svou troškou do mlejna když už jsem založil tohle vlákno:
Máme zimní gumy, ale nejsou už nový. Včera večer sem si dal cestu z Radotína do Modřan a nazpátek. Andy v pátek řikala, že jí tancuje prdel, tak sem si to chtěl vyskoušet. No a moje dojmy - Pidivozítko projede cca 15 cm sněhu. Víc cm už je problém, jak uvízne na břiše, tak moc nejede :lol: Ale ze zahrady sem se postupně vycukal i přes cca 30cm. Na cestě se sněhem furt blikala kontrolka od ASR, ale i když člověk na rovině přidal, prdelka se maximálně zavlnila. Hodiny to tomu nedovolí. Ale pidovozítko je dost nevyspitatelný v zatáčkách. Protože jednou je nedotáčivý a předku se nechce moc zatáčet a podruhý zase ustřelí zadek a nedobrovolně driftujete :lol: 8X/ ASR v zatáčce totiž nějak nefunguje. Takže je třeba tomu pomáhat ručně, respektive nožně a ve chvíli kdy zadek začne předbíhat předek tak ubrat plyn a na ASR nespoléhat. Jsem zvyklej jezdit se zadnim náhonem u toyoty, ale tam se můžu spolehnout aspon na to, že drží předek. Nejlíp se mi jede ve sněhu s předohrabem. No, v modřanech jsem zapat s pidivozítkem na parkovišti. ASR odmítal točit s kolama a tak sem ho musel otpojit. Za pomoci partičky tlačících čanghajců co šli kolem jsem se nakonec vycukal ale bohužel na špatnou stranu parkoviště :lol: Ale i odtamtud se mi podařilo nakonec vyhrabat (dík otpojenýmu ASR) a dostat se nazpátek na silnici.
No abych to schrnul - s pidovzítkem se dá ve sněhu jezdit, ale stojí to trochu nervů a chtělo by to nějaký hodně hrubý gumy. A nebo náhon na všechny 4 :twisted:
Defynytyvně bez Smartu.
Toyota 4runner 1. Gen
a 2 malý ségry Toyoty RAV4 1. a 2. Gen
Odpovědět