SMARTCENTRUM ( NE )DOPORUČUJI!!!!

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
pettrmaly

Příspěvek od pettrmaly »

Já myslel,že je to web o autech a né o gastru.Dopytle potřebuju něco opravit za prachy opravíš,ne tak jdu jinam a neřešim odkud mám koupený díly nebo auto snad by měli bejt rádi,že mají kšeft tak a si otevřou internet obchod a tam nemusí dělat rukama no co to je :)
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

jakej v tom máš motor / výkon?
2012 Fortwo / benzin
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

po pravdě řečeno vůbec se nedivím, já si ve smartcentru koupil celý auto a dopadlo to jak to dopadlo :roll:
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
smartcentrum

smartcentrum

Příspěvek od smartcentrum »

dobrý den, k Vaší stížnosti na SMARTCENTRUM Vám sděluji, že došlo asi k vzájemnému nepochopení s naším zaměstnancem, protože nešlo o odmítnutí opravy Vaší střechy ale o to že stahovací střechy na smarty neopravujeme všeobecně a to na základě zkušeností,které jsme získali po dobu 11 let co se věnujeme opravám vozů smart.Opravit totiž poškozenou střechu v mnoha případech vůbec nejde, nebo by cena opravy byla tak velká že by jste na ni nepřistoupil.Samozřejmě pokud si přivezete celou novou střechu tak Vám ji rádi vyměníme.
S pozdravem a přáním hezkého dne SMARTCENTRUM Praha
Spajky007

Příspěvek od Spajky007 »

A máme vysvětlení :lol:
Uživatelský avatar
michmartin
Příspěvky: 360
Registrován: ned 07 zář 2008, 09:05
Bydliště: Praha

Re: smartcentrum

Příspěvek od michmartin »

smartcentrum píše:dobrý den, k Vaší stížnosti na SMARTCENTRUM Vám sděluji, že došlo asi k vzájemnému nepochopení s naším zaměstnancem, protože nešlo o odmítnutí opravy Vaší střechy ale o to že stahovací střechy na smarty neopravujeme všeobecně a to na základě zkušeností,které jsme získali po dobu 11 let co se věnujeme opravám vozů smart.Opravit totiž poškozenou střechu v mnoha případech vůbec nejde, nebo by cena opravy byla tak velká že by jste na ni nepřistoupil.Samozřejmě pokud si přivezete celou novou střechu tak Vám ji rádi vyměníme.
S pozdravem a přáním hezkého dne SMARTCENTRUM Praha
hmm... , 11 let zkušeností získané opravou vozů smart :lol:

- přátelé , kamarádi ... , ještě že máme mezi sebou borce , který se nevytahuje jako tričko a našim miláčkům opravdu rozumí ... *1*

- to bychom mohli ty naše kabrňáky klidně začít pomalu všichni prodávat , protože v MB na Chodově v Praze a nejen , tomu taky houbelec rozumí , machrujou , učí se , a vůbec ... *fuck*


skrblík 8E
lmt

Příspěvek od lmt »

doneste jeden taky smart ku mne ..... nechajte mi ho tyzden nech zistim co a ako...a mozem vam opravovat strechy donekonecna :)))))))))))))
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Re: SMARTCENTRUM NEDOPORUČUJI!!!!

Příspěvek od David0600 »

pettrmaly píše:
Dobrej SMARANI,jsem tu nový a jelikož jsem scháněl nějaký ten servis dostal jsem se až sem.Před dvouma měsíci mi sníh poškodil střechu na roadstru a zohybal žebra střechy a popraskaly mi plastové držáky které ty žebra drží.Koupil jsem díly v Daiymleru jelikož je o proti SMARTCENTRU mají levnější jelikož SMARTCENTRUM je od nich kupuje a prodává za větší ceny.Cena dvou žeber a sada těch pojezdnic vyšla na cca2300,-ale Daiymler si účtuje za hodinu práce 880,- což by mě vyšla oprava zhruba na 7000,- a tak jsem zavolal do SMARTCENTRA,protože maj hodinovku za 490,-bez DPH a tam mi ty ZMR...I řekli,že když mám svoje díly tak,že mi to neopraví.Vřele nedoporučuji!!!!!!!!! :?


co je na tom divnýho rehakk ti to napsal dobře. kam to půjdeš reklamovat až to nebude fungovat?????? jeden ti prodal díl druhej namontoval až to nebude fungovat tak pak máš velkou prekérku, kterou nikdo nevyřeší
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Pette
Příspěvky: 290
Registrován: stř 06 úno 2008, 16:43
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pette »

Asi má se smart centrem každý svoji zkušeno a já naprosto skvělou, nejsem žádnej mechanik a do technických věcí se nepouštím, takže jsem odkazaný v určitých věcech na servis.
Teď jsem byl u kluků na kontrolu, každou výměnu vadnýho dílu se mnou kontaktovali po telefonu, včetně ceny.takže z mojí strany spokojenost a vždy se mi tam někdo věnuje.
Ne jako dneska kdy jsem byl v Mercedesu na Stodůlkach ohledně informace a za hodinu a čtvrt si mě všimla jen recepční.
Klukům do smartcentra zavolám co chci a všechno funguje podle mých představ.
Smart F2 800 cdi, passion
Smart F2 1,0 62kw cabrio, passion
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Spajky007 píše:ják se to vezme když přijdu u nás do pneuservisu s gumama z eshopu příplatek na práci 100% v dnešní době je to vhajzlu vzít to asi měly nebo maj tolik práce že si můžou vybírat. :cry:
V tom pripade uz do toho pneuservisu nikdy nepujdu. A hotovo. Pneuservisu je mraky, takze ty co vymejslej bejkarny, tak skoncej.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Jara
Příspěvky: 241
Registrován: úte 10 lis 2009, 21:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od Jara »

Přístup servisů je místy sice těžko pochopitelný,ale zkus si vyřídit živnosák a staň se plátcem DPH. Pak už jsou to jednoduché počty. Odveď DPH,daň,nemocenskou, zdravotní, sociální a zjistíš, že z 1000Kč naúčtovaných zákaznikovi zbyde necelé 300K. Vždy jsem tvrdil, že zaměstnanec by měl dostat na ruku vše a odvody učinit sám. Myslím, že by se hodně lidí divilo, o kolik peněz jsou oškubáni. A´t žijou naši politici.
Tím se ale nezastávám servisů. Rád zaplatím za provedenou práci, ale opravdu jí musí odvést a hlavně pořádně a v případě pochybení bezplatně napravit chybu. To je bohužel z říše snů.
SMART FORTWO 451 mhd/benzin, r.v. 2013, najeto 20.000 km - zakoupeno v bazaru
VOLVO V70 III, 2.0T, 149 kW, r.v. 2011, najeto 80.000 km
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Jsem platce DPH a vsechno co pises delam..... Taky vim, ze prodavat musim zakaznikovi Pridanou hodnotu. 100% priplatek ke gume, kterou si zakaznik priveze je spis Ubrana hodnota.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Jara
Příspěvky: 241
Registrován: úte 10 lis 2009, 21:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od Jara »

Pak s Tebou cítím, protože Ti toho moc nezbyde - snad někdy dobrý pocit.
SMART FORTWO 451 mhd/benzin, r.v. 2013, najeto 20.000 km - zakoupeno v bazaru
VOLVO V70 III, 2.0T, 149 kW, r.v. 2011, najeto 80.000 km
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Jara píše:Pak s Tebou cítím, protože Ti toho moc nezbyde - snad někdy dobrý pocit.
Nastesti to mam jen jako vedlejsak, na HPP kopu v jedny kompanii za anglicany.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Jara
Příspěvky: 241
Registrován: úte 10 lis 2009, 21:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od Jara »

tak hlavně a se daří. Mám to podobně, ale v jiným oboru.
SMART FORTWO 451 mhd/benzin, r.v. 2013, najeto 20.000 km - zakoupeno v bazaru
VOLVO V70 III, 2.0T, 149 kW, r.v. 2011, najeto 80.000 km
Odpovědět