Stránka 1 z 2
Prosím o radu a Váš názor
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:28
od HOST1
Ahoj, moc rád bych koupi tohoto smártíka, ale po přečtení příspěvků ohledně 0.6-tek nevím zda-li se mám do toho pustit. Moc děkuji za Vaše názory host1 BuBák
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... lu#carMenu
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:33
od Spajky007
Auto vipadá pěkně 82t km jestly není po GO tak to má kousek do smártí nemoci a nejsem si jistej jestly RV.2000 má mít tyhle přední světla nevim jak si stojí cabrio ale na normální rv. 2000 celkem drahy jen můj názor určitě napíše někdo znalejší
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:44
od HOST1
No pán tvrdí, že je to po kompletní generálce motoru a nové turbo. Viděl jsem ho v reálu motor čistý, nové svorky, bez karbonu, vcelku tichý chod. Je mi jasné, že do motoru nikdo nevidí, ale říkám si jestli mě to u té 0.6 nečeká za 10 000km znovu. Díky za rychlou odpověď

Napsal: pon 12 dub 2010, 17:45
od xlukas.cz
svetla josou v po radku. cabria je meli uz od zacatku.
cena kabria je vyssi i kdyz je to tak trochu paradox, protoze zrovna ta strecha je tak draha a nachylna na opravy.
za tu cenu je daleko novejsi auto s motorem 0,7 a s mensim rizikem nasledne opravy cehokoliv.
majitel spoleha na to, ze to auto vypada velice dobre a nekdo se chytne.
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:50
od dyno
Pokud jsem dobře četl popis auta - tak se tam píše, že motor je 5 tkm po GO - to by asi měl nějak doložit. Pokud jde o cenu - je to podle mě hodně nadsazený - i přestože to je kabrio - tak je to podle mě prodejný někde o 20 000 níž... Pak by mi ještě vadila ta prosezená kůže na sedačkách - to můj názor.

Napsal: pon 12 dub 2010, 17:54
od HOST1
Tak to je velká pravda !!! Jen sem ho viděl jak přijíždí a roztáhla se mi pusa od ucha k uchu, prostě BOŽÍ a bylo jasné, že ho musím mít, ale po vychladnutí a vzpomínce na spoustu, né příliš kladných, recenzí tady na foru si říkám jestli bych neměl ještě vydržet a pozeptat se jinde. Dík za názor BuBák
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:54
od Spajky007
za světla se omlouvám ale go bych neudělal u auta které následně chci prodat taky divný a jestly to bude svádět na kryzi tak a dá krizovou cenu 20.000,-- dolů

Napsal: pon 12 dub 2010, 17:56
od xlukas.cz
kdyz chces smarta, tak proc ses tu uz davno nezaregistroval?
Napsal: pon 12 dub 2010, 17:59
od HOST1
Jo jo interiér nic moc, prostě deset let starý auto

Napsal: pon 12 dub 2010, 18:00
od HOST1
To je pravda nevím. Jdu na to!
Napsal: pon 12 dub 2010, 18:03
od Spajky007
na registraci nebou na koupi auta může bejt novější a víc zničený nebo naopak
Napsal: pon 12 dub 2010, 18:11
od HOST1
Tak registrace proběhla úspěšně

, což se nedá říc o koupi smártíka. Samozřejmě by bylo lepší kdyby to byl jiný obsah, ale dělá se v tomto provedení jiný?
Napsal: pon 12 dub 2010, 18:19
od Greg
Nevypadá špatně, ale je to za nehorázné peníze a a co si budeme povídat, málokdo by dělal GO před prodejem, záruka půl roku je na nic (za tu dobu toho stejně moc nenajezdíš...). Do toho bych nešel ani náhodou. Za podobný peníze ti jsem schopný dovézt lepší (mladší/méně km) z Německa a ještě ti zbydou finance na GO o které budeš vědět, že byla doopravdy a v plném rozsahu provedena (a motor dalších 80-120tkm dá).
Pokud budeš chtít nějakou konkrétní nabídku, nebo info, klidně napiš na maila:
gregcooler@post.cz
Napsal: pon 12 dub 2010, 22:55
od DYK77
Třeba tam ta GO opravdu proběhla a vynaložené finance se promítly do ceny vozu. Po GO by mohl prodávat auto třeba člověk komu to auto už prostě přestalo jet a bylo by tím pádem "neprodejné" , tak jej nechal spravit a prostě jej chce prodat.
Napsal: úte 13 dub 2010, 07:05
od Spajky007
to je možná ale udělal GO A udělějte to pořádně a to vydrží nebo za B udělějteto na prodej a to chvíly jezdí
nikomu nevěřim taky jsem koupil prcka s OK motorem a po 400km 1l oleje nikde asi ztrátové mazání né
