Stránka 1 z 2

Vymazání dvou // z displeje

Napsal: úte 27 dub 2010, 11:14
od Blanka
Mám dotaz .Jde vymazat upozornění na servis dvě // z displeje aniž bych jela do servisu?

Napsal: úte 27 dub 2010, 12:31
od DYK77
Reset servisního intervalu tu máme, ale jak je to s novým F2 nevím
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... D+interval

Hledal bych na www.evilution.co.uk

Napsal: úte 27 dub 2010, 12:52
od Blanka
DYK77 píše:Reset servisního intervalu tu máme, ale jak je to s novým F2 nevím
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... D+interval

Hledal bych na www.evilution.co.uk
díky zkusím to a pak dám info jestli to šlo i u nového.

Napsal: úte 27 dub 2010, 13:11
od Jurko
u noveho to zial nejde :(

Napsal: stř 28 dub 2010, 12:05
od Blanka
filantrop píše:u noveho to zial nejde :(
Tak jsme to zkoušeli a fakt to nejde. :( Měl jsi pravdu .

Napsal: stř 28 dub 2010, 12:11
od ropak_2008
nejde to vymazat ani kladivem???

Napsal: stř 28 dub 2010, 12:23
od Blanka
ropak_2008 píše:nejde to vymazat ani kladivem???
No to leda a na stálo :lol:

Napsal: čtv 29 dub 2010, 23:02
od David0600
u nového to jde úplně stejně i u mercedesu stejně 8)

Napsal: pát 30 dub 2010, 10:45
od Blanka
David0600 píše:u nového to jde úplně stejně i u mercedesu stejně 8)
A podle toho postupu co dal Dyk 77? Zkoušeli jsme to a asi někde děláme chybu dvě // tam jsou furt. :idea:

Napsal: pát 30 dub 2010, 10:53
od xlukas.cz
na srazu ti to david ukaze.

Napsal: ned 02 kvě 2010, 19:49
od David0600
tak jsem nic neukázal :cry: chce to rychlost

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:35
od Blanka
David0600 píše:tak jsem nic neukázal :cry: chce to rychlost
Tak bude jinej sraz Nebo jestli máš jiný návod jak na to tak to zkusíme sami.

Napsal: pon 03 kvě 2010, 16:09
od Baxtter
Vymazat interval lze. Dělal jsem to minulý týden tímto postupem:
- zapněte zapalování a dvojí poklepáním na levé tlačítko vyberte zobrazení servisního intervalu
- vypnout zapalování a do 10s (interval zůstane na displeji) než se vrátí zpět na aktuální kilometry, stisknout a podržet levé tlačítko a zapnout znovu zapalování
- držet tlačítko, displeji bude blikat, a zobrazí se nový servisní interval
Je třeba si uvědomit, že počet klíčů se mění na 1 až 2, nebo naopak, což naznačuje servis B.
Pokoušeli se to manželce udělat v servisu (postup téměř shodný), když jí měnili olej a filtry, ale nedařilo se jim. Zdálo se mi, že to dělají pomalu. Zkusil jsem to doma sám výše popsaným postupem a podařilo se, pouze jsem to udělal rychleji celé cca do 5s.

Napsal: stř 05 kvě 2010, 20:26
od David0600
Blanka píše:
David0600 píše:tak jsem nic neukázal :cry: chce to rychlost
Tak bude jinej sraz Nebo jestli máš jiný návod jak na to tak to zkusíme sami.

na srazu bez problémů, ale to už budeš mít něco natočíno tak to nebude moc aktuální, jen to chce rychlost v tom přecvakání na interval max4s.

na poprvé jsem to dělal snad na podesátý

Napsal: ned 09 kvě 2010, 10:30
od Blanka
*okurka* Tak , už se to podařilo.Díky všem za rady.
SMART 451
- zapnout zapalování
- dvakrát rychle zmáčknout levé tlačítko (ukáže se servisní interval)
- vypnout zapalování
- stisknout levé tlačítko ,zapnout zapalování a tlačítko držet
:D