smártík

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

xlukas.cz píše:rozumi cemu? autum obecne nebo smartum?
jasne, ze je to taky auto, jen smart ma nektere drobne specifika a odlisnosti ktere prave muzou zpusobit problemy.
viz treba zatekani a problemy s elektrikou, apod.

kdyz si teda kupujes smarta, proc ses uz davno nezaregistrovala. pocitam, ze snad pojdes do klubu ;-) :-D
Už sem se zaregistrovala, ale ještě mi to nepřišlo na meil. Rozumí autům, jinak moje mámka má teď známou co si koupila smártíka tak se jí taky zeptám :) .. ty jo už ho chci mít doma :P
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.
:D :D Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
LenkaK

Příspěvek od LenkaK »

Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce.. :wink:
Blanka

Příspěvek od Blanka »

LenkaK píše:
Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce.. :wink:
To souhlasím na 100% s Markétou . Já na něj čekala půl roku a stále hledala a teď jsem ráda že jsem nešla do toho prvního co jsem viděla ( a to byla velká láska) chodila jsem se na něj dívat jestli ho ještě mají.Manželovi se moc nezdál a čekání se vyplatilo :D
Smart Lady

Příspěvek od Smart Lady »

Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Smart Lady

Příspěvek od Smart Lady »

HOST1 píše:
Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.
:D :D Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!
opět musím souhlasit.....můj tatínek :D který nemá problém od jednoho šroubku postavit celou "Škodovku", mi nedokázal vyměnit jen žárovku u Smarta....dnes bych si asi tvrdě dupala za tím, aby mého Smarta nejdříve viděl někdo z fóra......
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná :D , ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
LenkaK

Příspěvek od LenkaK »

DYK77 píše:
HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná :D , ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#[/quote
tak to naprosto souhlasim!
LenkaK

Příspěvek od LenkaK »

Smart Lady píše:Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko :)
eezee

Příspěvek od eezee »

pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje..... Kdyz jsem videl Grega "v akci", co vsechno obhlizel a zkoumal..... V zivote by me to nenapadlo...!!! A to nema nic spolecneho se zkusenostmi s auty, SMART je opravdu absolutne speccificke vozitko. Ja osobne jsem rad, ze u te koupe byl nekdo kdo se vyzna.... 8)
Smart Lady

Příspěvek od Smart Lady »

LenkaK píše:
Smart Lady píše:Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko :)
diky :)
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Blanka

Příspěvek od Blanka »

xlukas.cz píše:
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(
Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů :twisted: a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná. :cry:
LenkaK

Příspěvek od LenkaK »

Blanka píše:
xlukas.cz píše:
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(
Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů :twisted: a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná. :cry:
Tak s bílého smártíka sešlo :( tak jedu omrknout tohle.. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... wo/7006804
Odpovědět