Stránka 1 z 1

Kam jste Smártem dojeli???

Napsal: úte 15 čer 2010, 23:30
od rcman
Ahoj, sice Smárta ještě nemám. Ale až si ho pořídim, tak mě napadla taková otázka... Jak daleko se dá ze Smártem dojet? Někdo řiká že Smart je auto k ničemu a že by ho nechtěli ani zadarmo. Jiní zase že, to je auto k nezaplacení a za nic by neměnili.

Tak jak jste na tom Vy?

Jak a kam nejdál jste ze svým Smartem dojeli???

Případně náké zážitky, nebo poznatky z delší cesty Smártem s cest máte?

Děkuji za odpovědi...

Napsal: stř 16 čer 2010, 00:07
od xlukas.cz
dojedes s nim kam potrebujes. uz tu zaznelo neco jako ukrajina (nebo rusko?), francie, chorvatsko, spanelsko, ja sem udelal skoro na jeden zatah okruh po nemecku 1500 km (jen tankovani zdrzovalo) atd. ...

Napsal: stř 16 čer 2010, 08:51
od Jurko
z vlastnej skusenosti: 2000 km za weekend nie je ziadny problem :wink:

Napsal: stř 16 čer 2010, 11:25
od Panter
taktéž s dálkou žádný problém, týdenní dovolena po hradech a zámcích, prakticky pořád v autě, cca 2100 km ... pohoda...

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:13
od Greg
okružní jízda po německu cca 2400km během asi 35 hodin :)

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:50
od Barbora
máma (CDi)s ním byla na Ukrajině (v Zakarpati a u toho slaného jezera jak je u Rumunsko), Polsko (jak je Gdaňsk a Gdyňia)
a na tu Ukrajinu vezla tam a zpátky UKčko ......... a znáte jejich zavazadla :lol:
já Italie (La Garda, Verona), Chorvacko (ostrov Hvar) a pohoda 8)

Napsal: stř 16 čer 2010, 19:25
od DYK77
Cca 1600KM za víkend. Smartíkem se mi jezdí pohodlně. Nesmím vymést každou díru pochopitelně a přes koleje jezdím krokem, jinak mě jízda v něm ničím neunavuje. Pravda, že za rok nenajezdím tolik co kolegové a kolegyně tady, takže bych mu odpustil i nějaké ty neduhy, ale nenapadá mě co. Když to auto člověk přijme takový jaký je, tak je všechno v pohodě.

Napsal: stř 30 čer 2010, 08:27
od sultana
Bretaň
Provence+Alpy
Praha-Brno-Wien-Blava-Wien-Blava-Brno-Ostrava-Brno-Praha (weekend)