Špatná zpráva. Navždy odešel P.CHROBÁK

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

DYK77 píše:Čekal jsem že to řekneš. O to víc dík.
Myslím, že je to "důstojné" řešení. PSK se na to bude hodit.

( teda tím, že jsem tu po delší době tak sem zjistil její nenápadný rozjezd )
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

No ale hodně hodně nenápadný
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Napsala mi Petrova sestra.

Mám vyjádřit poděkování za hezká slova a vzpomínku.
L.
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sultana »

Taky mi bylo dneska ráno všelijak, když jsem se to dozvěděl. Znali jsme se dlouho, byl to fachman a kamarád. Chodili jsme do stejný školy, to byly vždycky diskuze na dílně...
Připojuji se k vyjádření upřímné soustrasti. O--O

Na pohřeb se bohužel nedostanu. Děkuji vyslanci smart clubu

p.s. 12.7.2009 se mi zabil super kamarád na mašině, sundal ho nějaký jouda ve fávu, co vyjel z pole. no comment :cry:
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

No mi je z toho taky divně. Chystal jsem se k Petrovi na kalibraci převodovky s tím že u něj člověk zkejsne ne na deset minut ale razantně na dýl, vždycky bylo o čem si pokecat! Takovejch lidí je opravdu škoda!
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Zupan87

Příspěvek od Zupan87 »

Ja jak jsem u něj byl tak jsem mu sliboval jak se u něj o prázdninách stavím...těšil jsem se jak mi vymění spojkový ložisko co mi doporučil jako vhodnou další investici... a jak se tu zmiňoval Xlukas o blatníkách na 8mi palcaky o nich jsem take tak trochu uvažoval..v ten den mi o nich take vypravěl..
Bohužel no.. :(
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Smartnumeric píše:
DYK77 píše:Je někdo ochotný nechat Petrovi udělat věnec za SmartAutoclub?
Náklady vyrovnáme z účtu SAC
Nemůžu pro to nic udělat, musím do práce, volno nedostanu abych se vydal na pohřeb.

Ahoj, zařízeno. Jsem na dovolené, ale stáhnu se z ní. Objednal jsem za Smart -club smuteční Ikebanu. Věnce jsou prý už moc staromodní, a kytky v ikebaně jsou i lepší pro stuhy. ( jsou to takové ty kytky jak se zapichují do pevné hmoty a pokladá se to na zem - doporučil majitel květinářství. ) - text jsem zvolil jednoduchý : 1.stuha : Na rozloučenou 2.stuha : www.smart-club.cz

Pokud by jste se chtěli dohodnout na jiném textu dejte vědět sem. Dá se to rychle změnit.

děkuju za sebe, je to od tebe moc hezké
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
hadak
Příspěvky: 220
Registrován: pát 08 kvě 2009, 11:23
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od hadak »

taky uprimnou soustrast rodine. stihnli jsme jen jeden telefonat... ani nebudu rikat, kde tenkrat byl... ach ju... jak mi chtel pomoc bylo fajn. skoda takovych lidi...
Smart ForTwo Cabrio
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Pokud potřebujete vyzvednout svoje auto, nebo něco v tom smyslu, tak volejte na tohle číslo: 775 663 838. Skutečně jenom neodkladný věci..
2012 Fortwo / benzin
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Markéta píše:
Smartnumeric píše:
DYK77 píše:Je někdo ochotný nechat Petrovi udělat věnec za SmartAutoclub?
Náklady vyrovnáme z účtu SAC
Nemůžu pro to nic udělat, musím do práce, volno nedostanu abych se vydal na pohřeb.

Ahoj, zařízeno. Jsem na dovolené, ale stáhnu se z ní. Objednal jsem za Smart -club smuteční Ikebanu. Věnce jsou prý už moc staromodní, a kytky v ikebaně jsou i lepší pro stuhy. ( jsou to takové ty kytky jak se zapichují do pevné hmoty a pokladá se to na zem - doporučil majitel květinářství. ) - text jsem zvolil jednoduchý : 1.stuha : Na rozloučenou 2.stuha : www.smart-club.cz

Pokud by jste se chtěli dohodnout na jiném textu dejte vědět sem. Dá se to rychle změnit.

děkuju za sebe, je to od tebe moc hezké

To je v pořádku, byl to kamarád.
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

předem se omlouvám, že to píšu do tohodle tématu, ale poňáč sem přesvědčen, že ten koho se to týká tohle téma navštívil, tak to sem napíšu.

Dnes jsem si odvez svýho Smarta, kterýho sem v pátek zaparkoval před dílnou. Až když jsem do něj nastupoval dnes po druhé před barákem, jsem si všimnul, že mi někdo za těch pár dní, před Petrovou dílnou, ukrad přední masku. Nejde mi o masku, nejde mi o prachy, jde mi o to, že jsem za celej svuj život nepochopil to, že někdo je schopen něco ukrást někomu konkrétnímu. Ta věc, kterou někdo "potřebuje" a sebere jí někomu jinýmu chybí právě tomu jinýmu. Možná sem divnej, ale tohle mi hlava nebere. Každopádně tohle sem zmiňovat ani tak nechtěl. Co sem chtěl říct je, že ten kdo jí vzal imho věděl, že tam Petr neni a proč tam neni. V dílně si nechával dycky svítit. A esli to tak je a dotyčnej tam přišel voblejzat zaparkovaný auta, poňáč věděl, že tam nikdo bejt nemůže, tak mi to příde nejenom nepochopitelný, viz začátek, ale zároveň vrcholně nechutný. Je mi jasný, že dotyčnej se tomuhle akorát dementně zasměje, ale i tak si to nemůžu odpustit.
2012 Fortwo / benzin
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

To snad neni možný... Jednu masku mám volnou, je to na verzi po faceliftu s dírama pro mlhovky celá černá.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Majkl
Příspěvky: 197
Registrován: stř 27 led 2010, 22:44
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Příspěvek od Majkl »

Robin píše: Dnes jsem si odvez svýho Smarta, kterýho sem v pátek zaparkoval před dílnou. Až když jsem do něj nastupoval dnes po druhé před barákem, jsem si všimnul, že mi někdo za těch pár dní, před Petrovou dílnou, ukrad přední masku.
tak to je síla :( taky tam mám auto, asi sis nevšiml jestli je v pořádku viď?

to číslo už mám taky od Petrovi mámy, ale říkala že to bude řešit příští týden, tak sem to nechtěl honit, ale tohle je duvod se ozvat dřív.
Lidi jsou strašný hyeny :(
SMARTa už nemám, ale stále je mám rád :)
Uživatelský avatar
Robin
Smart ACE
Příspěvky: 518
Registrován: úte 21 říj 2008, 10:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Jirka P: Díky, ale v pohodě, stejně sem si chtěl koupit jinou kuli denním světlům.

Majkl: Nešel sem k němu, ale díky obrázku se šachovnicí tady na foru u Nicku a tomu, že si tu zmiňoval, že ho tam máš, sem si ho všimnul. Zadkem zaparkovanej ke zdi. Nezdálo se mi, že by na něm něco chybělo, ale jak řikám, nešel sem k němu.

Ten člověk, co to má řešit, bude k dispozici až v pondělí.

Vrátný mi nechtěli dát auto, prej maj od policie nařízený nic nevydávat a nikoho tam nepouštět, ale ta snaha je spíš legrační, než funkční..
2012 Fortwo / benzin
Majkl
Příspěvky: 197
Registrován: stř 27 led 2010, 22:44
Bydliště: Nevyplněním profilu, porušujete pravidla Smart Autoclubu. Děkuji za nápravu!

Příspěvek od Majkl »

Robin píše:prej maj od policie nařízený nic nevydávat a nikoho tam nepouštět
tak aspon neco.. treba to narizeni dostali az ted nekdy, nez se to tobe ztratilo... diky za info, jen to vedomi, ze tam jeste je, me trosku uklidnilo.
SMARTa už nemám, ale stále je mám rád :)
Odpovědět