Nový Smart Roadster se bude jmenovat Ace Ace

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Nov? Smart Roadster se bude jmenovat Ace Ace

Příspěvek od David0600 »

Nov? Smart Roadster se bude jmenovat Ace Ace
Definitivn? podoba nov?ho ?Smartu Roadster? bude p?edstavena p???t? rok na autosalonu v ?enev?.

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Pot? co se koncern DaimlerChrysler rozhodl nepokra?ovat ve v?rob? vozu Smart Roadster a prodal pr?va na tento v?z do Anglie, automobil znovu o?ije pod n?zvem Ace Ace 2007. V?z se nejprve nepoda?ilo uv?st na trh pod zna?kami MG nebo Healey. Po dohod? s firmou AC Cars se v?ak d?ky uskupen? s n?zvem Project Kimber v?z na silnic?ch nakonec objev?.

Dvoum?stn? roadster p?epracoval b?val? design?r voz? Formule 1 Gordon Murray. V?z bude premi?rov? p?edstaven na autosalonu v ?enev?. Pro pohon byl zvolen benzinov? t??v?lec z produkce Mitsubishi, kter? m? objem 1l a bude nab?zen bu? v p?epl?ovan? nebo nep?epl?ovan? verzi (jde o shodn? motor, kter? poh?n? nov? Smart ForTwo).


Roadster by se m?l za??t vyr?b?t v polovin? p???t?ho roku a po??t? se s ro?n? produkc? kolem sedmi tis?c kus?. Postupem ?asu by m?la b?t roz???ena nab?dka motor? a od roku 2009 by se pak m?l Ace Ace objevit i na severoamerick?ch trz?ch. Z?kladn? cena bude za??nat na 17 500 eurech, p?i?em? maxim?ln? cena by nem?la p?es?hnout 28 000 eur.
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Takovej MiniCooper ze p?edu , jinak linie mi p?ijdou nezm?n?n? a to by mohlo b?t dob?e z hlediska dostupnosti n?hradn?ch d?l?.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

Tak? jsem o tom ?etl.
Pro angli?any je maska typick?, ale m? osobn? se moc nel?b?. Je to v?c n?zoru :wink: ale co m? na tom nejv?c zaujalo je to, ?e tam neponechali motor. Roadster (Ace Ace) t?m ztratil jedno velk? + a sice "titul" motoru s nejvy???m litrov?m v?konem.
Ale pot??ily m? s cenou vozu - myslel jsem, ?e nep?jdou pod 750000 za z?kladn? v?bavu.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

No cena posledn?ch Roadster? v z?kladu byla 450.000,-K? tak jsem ?ekal men?? sazbu, ale je to novinka, tak?e se zase nen? tak moc ?emu divit.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

V?echno je v?c n?zoru. Ale co se t??e ceny je to si myslim dost pro angli?any a z?padn? evropu do kter? se st?le nem??eme po??tat tak mo?n? o.k. ale co se t??e rodiny smart? m? mercedes-benz(nasral) neznamen? ?e v?echny modely (n?pady) budou ?sp??n? a s t?m mus? po??tat ?e budou n?co a n?kolik let dotovat jejich z?ruka co se t??e startovatelnosti motoru na co d?v? MB z?ruku jako jedin? 30 let je sice super, ale nevim jestli se to t?k? smart?
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

M? jen hlava nebere, ?e Mercedes Roadstery za 500 tal??? neprodal a proto tak? zkon?il a ACE ACE si d?l? ambice, ?e mu to za stejn? prachy p?jde z kr?mu na dra?ku :roll:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Co se t??e ACE si myslim ?e je AC co prod?v? AC Cobra anglick? vozy s kvalitou z?ruky n?co jako ASTON MARTIN moje nejobl?ben?j?? zna?ka aut kter? se vyr?b? na zak?zku na cel?m sv?t? m??e? vlastnit co chce? pen?z m?t kolik chce? ale ASTON MARTIN si vyb?r? sv? z?kazn?ky to znamen? pokud se jim nezd?? ?e m?? pen?ze leg?ln? vyd?lan? nebo nejse? p?vodem n?jakej ten SIR tak ti ho neprodaj? a to je pecka. Nejv?c na t?to automobilce se mi l?b? ?e v?echny vozy jsou z 98% vyr?b?n? ru?n?.A od za??tku produkce vyrobily n?co kolem 80tis voz? a z toho 99%aut je provozu schopn
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

ASTON MARTIN je tak? moje jedni?ka. Ferrarri je tak? p?kn?, ale sp?? u m? bud? v?c respekt z rychlosti ne? ze samotn?ho proveden?. Sestupn? se mi d?l l?b? BMW M3, Alfa Romeo, C4 VTS. O m?m Sax?kovi a Smart?kovi nemus?m ani mluvit, tam je to jasn? :D
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Ferrari je ferrari ale potk?? ho v praze n?kolikr?t denn? je to okoukan? s?riovka i kdy? ne?ik?m ?e se mi nel?b
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

David0600 píše:Ferrari je ferrari ale potk?? ho v praze n?kolikr?t denn? je to okoukan? s?riovka i kdy? ne?ik?m ?e se mi nel?b?
Jo to souhlas?m, Ferrari je opravdu v Praze v?c ne? dost, sta?? si stoupnout p?ed ?estou r?no na nusel?k, tam denn? jedno let?, mysl?m ?e Leo?... A nebo se denn? projet magistr?lou.

Jedin? ?eho se ob?v?m je, aby celej projekt nedopadl jako v?t?ina, ehmm v?echny anglick? automobilky.
Garrulus

Příspěvek od Garrulus »

Jde to s nima posledn? dobou p?kn? ?patn?. Nakonec to dopadne tak, ?e na cel?m sv?t? bude jeden konsern kter? bude vyr?b?t n?kolik model? mezi kter?mi se bude ?lov?k rozhodovat :?
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Garrulus píše:Jde to s nima posledn? dobou p?kn? ?patn?. Nakonec to dopadne tak, ?e na cel?m sv?t? bude jeden konsern kter? bude vyr?b?t n?kolik model? mezi kter?mi se bude ?lov?k rozhodovat :?
Tak k tomu to sp?je u? dost dlouho zat?m k tomu m? nejl?pe (v evrop?) nakro??no vw co? je vcelku ?patn? kdy? sed?? v oby?ejn? fabce,seatu nebo na?l?pl? pa?tice a p??ka na blinkr atd. je stejn
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Nebo se sta?? mrknout na PSA (C1, 107...)
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

David0600 píše:ASTON MARTIN

Obrázek


v tomhle skvostu jsem sed?l na autosalonu ve frankfurtu cena cca 14mil. k? v t? dob? (1999)
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Maska jak bizon? ?um?k, ale jinak mazec :!:
Naposledy upravil(a) DYK77 dne pát 19 led 2007, 09:17, celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět