Stránka 1 z 1
Horní uložení předního tlumiče
Napsal: úte 17 srp 2010, 19:37
od Jirka
Zdravím
Neví někdo jak je uložen přední tlumič nahoře v misce ?.Je tam guma s ložiskem,nebo něco jinného.Mám tam docela dost velkou vůli.Foto by dost pomohlo.Děkuji
Napsal: stř 18 srp 2010, 20:40
od Jirka
Tak jsem dnes pátral a hledal a nakonec se mi podařilo toto
[img]
http://zamostnyjiri.sweb.cz/tlumič1.jpg[/img]
cena dílu č.5-horní uložení tlumiče pro vozy s listovým perem je 795kč,díl č.10-čepy přední nápravy jako celek v počtu 4ks,8šroubů s maticí a 4ks pojišovacích matic je cena 2030kč.Po dotazu ,že se mi občas zasekne,/zamrzne/ volant mi bylo řečeno ,že je vadný kloubek na tyči sloupku řízení
[img]
http://zamostnyjiri.sweb.cz/sloupek%20řízení1.JPG[/img]
cena dílu č.6 - 5535kč.Ceny jsou s DPH.Samotný kloubek se nevyrábí,je součástí sloupku.Sloupek a horní uložení tlumiče není ani ve druhovýrobě.Vím,že sloupek je v jinném tématu,ale přišlo mi to dát to do hromady za dobré.
Vše probráno z technikem z AMG Praha,
www.mercedes-praha.cz
Napsal: stř 18 srp 2010, 21:36
od DYK77
Je tam tedy ložisko ? Guma by tam měla být že ?
Napsal: stř 18 srp 2010, 21:41
od Jirka
Mělo by tam být jen gumové uložení,až u novějších tlumičů s vinutou pružinou cca 2004 mi bylo řečeno ,že je ložisko v gumě
Napsal: stř 18 srp 2010, 21:42
od DYK77
Napsal: ned 22 srp 2010, 14:45
od RavenS.
a neni len prasknuta struna?