Stránka 1 z 7
Podzimní setkání - náhrada za PSK
Napsal: ned 12 zář 2010, 23:51
od matkal
Rád bych společně s Dykem uspořádal v čechách náhradu PSK, která letos nevyjde.
Pro setkání navrhuji sever čech, Litoměřice nebo okolí, akce by tradičně proběhla od soboty do neděle, přijímáme návrhy na program v okolí.
Aby nebyl sraz v konfliktu s SK srazem, termín navrhujeme v anketě.
Napsal: pon 13 zář 2010, 00:04
od scorpi4
ja sa hlasim, programu sa prisposobime,a datum, pokial nebude kolidovat s nejakou rodinnou akciou, tak urcite prideme..

Napsal: pon 13 zář 2010, 00:05
od xlukas.cz
jeste pozdejsi termin

Napsal: pon 13 zář 2010, 00:43
od matkal
myslíš ještě? Zase aby nebyla zima jak blázen. Čím později, tím se bude hůř vymýšlet venkovní aktivita.
Napsal: pon 13 zář 2010, 00:47
od xlukas.cz
tentokrat sem to opravdu napsal ve vsi vaznosti. ne z duvodu, abych mel jakoukoliv pripominku. klidne muzeme jit sankovat. idealni venkovni aktivita.
ja sem dykovi prednesl svuj navrh na dve horska mesta z vysociny.
nebranil bych se ani krkonosim - pec pod snezkou - vylet na snezku. je to uplne mimo jakoukoliv sezonu, i to ubytovani by se tam (vysocina, krkonose) dalo sehnat levnejs.
je to napad, navrh, ...
Napsal: pon 13 zář 2010, 00:56
od scorpi4
som za pec pod snezkou..a vikend hned druhy prosincovy....
ja tam budem uz dva dni vopred, a este dva dni zostanem po vikende..
snad dovtedy dorobim aj ten nosic na snowboardy..

Napsal: pon 13 zář 2010, 08:11
od DYK77
Jestli můžu mít nějaký přínos, tak neodmítám, ale oznamuji, že se organizace mohu zúčastnit spíše okrajově. Byl bych rád, kdyby se ještě připojil Dyno, k organizaci srazu se přihlásil první, neberme mu příležitost.
Termíny , které mi vyhovují 30-31.10 a 13-14.11
Napsal: pon 13 zář 2010, 08:31
od DYK77
Typ na aktivitu.
Liberec :
IQ park - Babylon
www.davidhavel.pise.cz/100373-iq-park-babylon.html
lanovka - Ještěd
http://www.jested.cz/uvod
charita -
http://zooliberec.cz/archa/cz návštěva zvířecího útulku + sponzorský dar ( něco by se snad vybralo na místě, popřípadě věnovat nějaké krmivo atd. )

Napsal: pon 13 zář 2010, 08:35
od xlukas.cz
neda se tam autem?
nekteri by sme je mohli rovnou hodit ze skaly

Napsal: pon 13 zář 2010, 08:41
od DYK77
Dá se autem, ale pak se musí kousek pěšky, nic hrozného. K Ještědu mají vjezd povolen jen Ti co mají zaplacené ubytování. Není to tam moc velké, i když pro nás by to stačilo

Těsně před vrcholem jsou dvě poměrně velká parkoviště.

Napsal: pon 13 zář 2010, 08:43
od xlukas.cz
tak ... vyjimka by se urcite udelat dala, ze ... kluci jsou sikovni a urcite by to domluvili

Napsal: pon 13 zář 2010, 08:46
od DYK77
Jo jo , věřím, že by to uhrály

Když by nebyl ještě sníh, tak si myslím, že tam nebude v tu dobu tolik lidí.
Napsal: pon 13 zář 2010, 10:19
od Druzeta
Já jsem byl několikrát přímo na tom parkovišti u vstupu do hotelu a žádné ubytování jsem neměl, akorát jsem tam platil myslím parkovné asi 50,-Kč, jednou když jsem tam byl tak tam byl taky nějakej sraz aut myslím Mini.
Akorát tam je docela zima, dost tam fouká vítr.
Napsal: pon 13 zář 2010, 10:20
od DYK77
Aha , tak zase jinak, každopádně ohlásit se by nebylo od věci.
Napsal: pon 13 zář 2010, 10:25
od xlukas.cz
nebylo by od veci nemuset nic platit
