Stránka 1 z 13

Doprava dnes,omezení provozu a pod

Napsal: úte 02 lis 2010, 15:27
od houzar
táma na aktuální i neaktualní stav komunikací,omezení provozu,uzavírky,stav vozovek a pod. viz: dálnice

Napsal: úte 02 lis 2010, 15:38
od houzar

Napsal: úte 02 lis 2010, 16:07
od sultana
My tu musíme mít vždycky něco extra, teda, není o co stát :?

Napsal: čtv 04 lis 2010, 18:48
od houzar

Napsal: pát 05 lis 2010, 11:38
od houzar

Napsal: pát 05 lis 2010, 16:40
od houzar

Napsal: sob 06 lis 2010, 07:38
od houzar

Napsal: pon 08 lis 2010, 17:49
od houzar

Napsal: pon 08 lis 2010, 18:27
od DYK77
Ten první případ už se mi povedl. Vyškolenej na celej život. Stalo se to úplně nevinně. Táhnoucí se kolona za uhlákem, prostě děs. Počítal jsem s průměrnou rychlostí protijedoucího autobusu tak 90km/h jak oni běžně jezdí, takže se zdálo, že je spousta prostoru. Tenhle se blížil ale zatraceně rychle, což jsem zjistil trochu později než bylo zdrávo, tak jsem to točil dokud mě nenakopnul omezovač, abych se vešel. Nedovedu odhadnout kolik to valil, ale 120 minimálně. Dneska je mi jasný, že stačilo, aby motor škytnul, ztratil bych vteřinu a už by to jelo. Vyšlo to a dost jsem se z toho ponaučil. :idea: Je to nějakých 7 let , vidím to jak dneska.

Napsal: pon 08 lis 2010, 19:32
od xlukas.cz
:oops:
slabota

Napsal: úte 09 lis 2010, 17:09
od houzar
http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/hromad ... -auta.html
Obrázek
pro blbce budou tři pruhy dálnice stejně MÁLO

Napsal: úte 09 lis 2010, 20:33
od DYK77
xlukas.cz píše::oops:
slabota
Jak slabota ?

Napsal: úte 09 lis 2010, 21:03
od xlukas.cz
nooo, jakoze sem uz zvladl i narocnejsi kousky :roll: :oops: :oops: ale o tom se nemluvi. v dobe realizace me jasi vypina mozek a veskere soustredeni jde na koordinaci pohybu, neustaly prepocet odhadu, atd. atd. obvykle po ceste mivam studene ruky i nohy a horkou hlavu. lenka je strachy rozpalena cela, tak si z ni delam srandu :lol:

Napsal: úte 09 lis 2010, 21:11
od DYK77
Co si představuješ pod pojmem takové to "náročnější kousky" Kefalín ? :lol:

Napsal: úte 09 lis 2010, 21:27
od xlukas.cz
rekneme, ze cary na silnicich jsou na ozdobu, at jsou v jakemkoli mnozstvi a jak tu mel nekdo napsano, kdo brzdi, ten prohrava. brzdy pouzivam v porovnani s pedalem plynu velmi malo, ovsem o to intenzivneji. neco ti popisovat nema smysl. jednak by to vyvolalo vseobecne poboureni a potom neni nad osobni zazitek :wink:
ostatne v patek nebo sobotu sem upozornoval na vitr. v mirne zatacce pres nevelky horizont, ktera se da projizdet skoro dalnicni rychlosti. trosku fouklo a dost neprijemne to s nama zatraslo. nutna korekce volantem, brzda. nastesti vsecky okolnosti zase staly pri nas *posádka* O--O .