Stránka 1 z 13
Doprava dnes,omezení provozu a pod
Napsal: úte 02 lis 2010, 15:27
od houzar
táma na aktuální i neaktualní stav komunikací,omezení provozu,uzavírky,stav vozovek a pod. viz: dálnice
Napsal: úte 02 lis 2010, 15:38
od houzar
Napsal: úte 02 lis 2010, 16:07
od sultana
My tu musíme mít vždycky něco extra, teda, není o co stát

Napsal: čtv 04 lis 2010, 18:48
od houzar
Napsal: pát 05 lis 2010, 11:38
od houzar
Napsal: pát 05 lis 2010, 16:40
od houzar
Napsal: sob 06 lis 2010, 07:38
od houzar
Napsal: pon 08 lis 2010, 17:49
od houzar
Napsal: pon 08 lis 2010, 18:27
od DYK77
Ten první případ už se mi povedl. Vyškolenej na celej život. Stalo se to úplně nevinně. Táhnoucí se kolona za uhlákem, prostě děs. Počítal jsem s průměrnou rychlostí protijedoucího autobusu tak 90km/h jak oni běžně jezdí, takže se zdálo, že je spousta prostoru. Tenhle se blížil ale zatraceně rychle, což jsem zjistil trochu později než bylo zdrávo, tak jsem to točil dokud mě nenakopnul omezovač, abych se vešel. Nedovedu odhadnout kolik to valil, ale 120 minimálně. Dneska je mi jasný, že stačilo, aby motor škytnul, ztratil bych vteřinu a už by to jelo. Vyšlo to a dost jsem se z toho ponaučil.

Je to nějakých 7 let , vidím to jak dneska.
Napsal: pon 08 lis 2010, 19:32
od xlukas.cz
slabota
Napsal: úte 09 lis 2010, 17:09
od houzar
Napsal: úte 09 lis 2010, 20:33
od DYK77
xlukas.cz píše:
slabota
Jak slabota ?
Napsal: úte 09 lis 2010, 21:03
od xlukas.cz
Napsal: úte 09 lis 2010, 21:11
od DYK77
Co si představuješ pod pojmem takové to "náročnější kousky" Kefalín ?

Napsal: úte 09 lis 2010, 21:27
od xlukas.cz
rekneme, ze cary na silnicich jsou na ozdobu, at jsou v jakemkoli mnozstvi a jak tu mel nekdo napsano, kdo brzdi, ten prohrava. brzdy pouzivam v porovnani s pedalem plynu velmi malo, ovsem o to intenzivneji. neco ti popisovat nema smysl. jednak by to vyvolalo vseobecne poboureni a potom neni nad osobni zazitek
ostatne v patek nebo sobotu sem upozornoval na vitr. v mirne zatacce pres nevelky horizont, ktera se da projizdet skoro dalnicni rychlosti. trosku fouklo a dost neprijemne to s nama zatraslo. nutna korekce volantem, brzda. nastesti vsecky okolnosti zase staly pri nas

.