Stránka 1 z 2

Posilovač

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:13
od amiCO
Ahoj všem, rozhodl jsem se pro koupi smarta fortwo a když si jej mám jít v PO koupit, dozvěděl jsem se, že nemá posilovač. Ale podle všeho jej nemá skoro žádný. Je vůbec potřeba? Pro upozornění s autem bude jezdit přítelkyně drobného vzrůstu :-) a to hlavně po praze, takže tam bude dost i parking :-(

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:15
od xlukas.cz
zbytecne, ja mam pritelkyni co ma par desitek cm, vazi jak pirko a auto ovlada hrave i bez posilovace a to i se sirokyma 175 pneu. standardne se na neho davaji 135 nebo 145. ten predek nic nevazi.

navic, stejne budes smarta casto pritelkyni brat, takze ona si ho moc neuzije :wink:

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:37
od hoboj
Nemylim-li se, ale nekteri ho maji. A nebo se mylim? A kdyz tak kteri?

Napsal: čtv 11 lis 2010, 20:56
od MausX
Nekteri jo, ale co jsem tak vysledoval tak je to idividualni.

Napsal: čtv 11 lis 2010, 21:34
od xlukas.cz
kdo napriklad? ja sem jeste zadneho nevidel.

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:05
od hoboj
Jestli se tomu katalogu da verit tak by to meli byt tyto modely: 450,xxx

300, 330, 332, 333, 335, 399, 400, 401, 402, 403, 414, 418, 432, 433, 441,
442, 443, 452

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:17
od eezee
neni potreba. Kdyz jsem hledal naseho tak jsem nad tim taky premyslel.
Pocital jsem s tim , ze si bude zena bude stezovat na to ze ho nas SMART nema, ale podle me o tom ani nevi.. 8)

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:36
od Greg
taky mám za to, že Fortwo ani Roadstery posilovač nemají. Jak je to u FF netuším

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:39
od eezee
videl jsen inzeraty v Nemecku, kde ho uvadeli, asi existuje.... Ale nevim proč.... :D

Posilovač

Napsal: čtv 11 lis 2010, 22:54
od amiCO
Takže myslíte, že to je nesmysl jej tam mít? Je tam znát nějaká váha na volantu nebo to jde zlehka?

Napsal: čtv 11 lis 2010, 23:20
od xlukas.cz
podle vahy na napravu to vypada tak, ze na predek jde 40% a na zadek 60% vahy. = kolem 300 kg na predek a 450 na zadek. s tim, ze je to zbytecnost sme ti myslim odpovedeli :wink:
tocim volantem hrave jen dlani. jestli chces mermomoci s posilovacem, tak stejne s nejvetsi pravdepodobnosti koupis marta, ktery bude met posilovac v popisku, ale ve skutecnosti tam nebude.

Napsal: čtv 11 lis 2010, 23:45
od hoboj
Greg píše:taky mám za to, že Fortwo ani Roadstery posilovač nemají. Jak je to u FF netuším
Nechtelo se mi to vsechno prochazet ale vypada to ze je snad maji vsichni

Napsal: pát 12 lis 2010, 08:03
od michmartin
Všichni rozhodně ne ( nevím, kde jsi na to přišel ) - já ho u Roadstera mám - jako standart, tam ale není ... :idea:

Napsal: pát 12 lis 2010, 09:29
od xlukas.cz
ja to tipuju, ze jestli ma posilovac kazdy 20ty fortwo, tak je to moc. u forfour je tusim uz v zakladu

Napsal: pát 12 lis 2010, 18:35
od MausX
Presne tak. Vychazel jsem z inzetratu na mobile.de a je to sem tam nejaky to auto co ten posilovac ma. Takze individualni.