Stránka 1 z 9

Odběr 3,3A

Napsal: ned 14 lis 2010, 19:00
od OGGY
Ahoj, mám problém, smártík při zamknutí dveří odebírá 3,3-3,5 A. Dnes jsem odpojil rádio, přední světla, skoro všechny čidla v motoru a nic, pořád stejný. Nemáte nekdo typ?? Díky

Napsal: ned 14 lis 2010, 19:47
od DYK77
To chce nejprve zjistit přes kterou pojistku těch 3,3A teče a pak jít po spotřebičích co jsou na pojistce navěšené.

Napsal: ned 14 lis 2010, 20:12
od OGGY
Aha, já to měřil u baterky

Napsal: pon 29 lis 2010, 18:48
od OGGY
Tak dnes jsem vyndal všechny relátka a všechny pojistky a pořád 3,3A :roll:

Napsal: pon 29 lis 2010, 18:51
od xlukas.cz
kde? pred ridicem?
jeste zkus u rozpojit u motoru a pod sedadlem ridice.

Napsal: pon 29 lis 2010, 18:54
od OGGY
Ano, před řidičem...to jsou ještě jinde :idea:

musím sundat sedačku nebo se tam dostanu normálně? díky :-)

Napsal: pon 29 lis 2010, 18:59
od xlukas.cz
posunes sedacku dopedu a pod kobercem ...

Napsal: pon 29 lis 2010, 21:02
od DYK77
Co nemá pojistky ? Asi Airbag, že ? Taky startér, ale ten spíná cívka. Divný.

Napsal: pon 29 lis 2010, 22:38
od hoboj
A ted to resis jak, odpojujes baterku?

Napsal: úte 30 lis 2010, 10:10
od Pajik
Ošmatej řídící jednotky, jestli nejsou v klidovym stavu s pripojenou baterkou teply. RJ motoru, SAM a co najdes dalsi.

Nejlepsi by bylo se na to podivat termokamerou, protoze ty 3A se nekde premenuji na teplo.

Jinak to auto jezdi normalne ? Zadne podezrele chovani ? Actuator taha spojku normalne, radi normalne, startuje normalne, nejak zaseklej zapalovac to neni ?

Napsal: stř 01 pro 2010, 22:54
od Jirka
Mohl by to být alternátor,jsou tam diody,některá by mohla v závěrném směru propouštět,na dobíjení to nemusí být znát.Zkusil bych odpojit plusový kabel a pak měřit,ten kabel jde rovnou na baterii.

Napsal: ned 05 pro 2010, 09:03
od xlukas.cz
asi mam pekne pozkratovane auto. na dennich svetlech mne zacala nonstop svitit jedna ledka (z 8mi). proc jen jedna nechapu. ze to sviti i pri vypnuti klicku bude tim, ze to mam pripojene na radio :oops: .

Napsal: ned 05 pro 2010, 16:40
od DYK77
Už se to začíná projevovat. Vídám auta, jak jim ty denní světla svítí všelijak a blikají. Asi kvalita :wink:

Napsal: ned 05 pro 2010, 20:12
od xlukas.cz
no, uz sviti dve. mraz a sul to si nema rado. taky angel eyes sviti nekdy obe nekdy jen jedno :cry:
ze bych zacal met rad teplo a sucho :?: :roll: :?

Napsal: ned 05 pro 2010, 20:35
od scorpi4
luki, to nebude nieco ok..nie je dovod, aby to takto blblo...bud to ide, alebo nie...ja by som to bud dal dole, alebo by som to opravil..asi by ma to stvalo... :?