Stránka 1 z 1

PF 2011

Napsal: čtv 23 pro 2010, 06:39
od houzar
Všem Smarákům veselé Vánoce a šastný nový rok 2011
přejí Houzarovi[/b]

Napsal: čtv 23 pro 2010, 08:48
od Barbora
Děkuji :D
a taky se přidávám k přání a je ten nejlepší :)

http://www.youtube.com/watch?v=WawGBsbP ... r_embedded
:D :P 8)

Napsal: čtv 23 pro 2010, 12:41
od kuher
Krásné Vánoce, pohodu a zdraví do Nového roku 2011.
:D :D (-:*:-) (-:*:-)

Napsal: čtv 23 pro 2010, 15:55
od Jurko
a ja som nevedel najst temu, kam dat prianie :-)

Tak od nas:

Obrázek

Napsal: čtv 23 pro 2010, 17:02
od Markéta
My také přejeme hlavně klidné svátky a do nového roku zdraví, štěstí, penízky a mnoho kilometrů bez nehod. Markéta a Jarek

Napsal: čtv 23 pro 2010, 17:19
od Blanka
Také se přidáváme s přáním na prožití krásných Vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce pro všechny klubáky.Blanka a Roman *srd1*

Napsal: čtv 23 pro 2010, 19:03
od kimby
I za nás přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně dárečků a radosti u vánočního stromečku, příjemně napapaná bříška a hlavně pohodičku. Do nového roku jen to nej a hlavně zdravíčko, protože je nejdůležitější!
Dyk+Kimby+Sárinka
Obrázek

Napsal: čtv 23 pro 2010, 21:29
od Blanka0600
Kdo jen zlobil, tomu nic
a nám hodným o to víc
zdraví, lásky, peněz dost,
štěstí a je stálý host.


Všem krásné a klidné vánoce a hodně zdraví a spokojenosti do roku 2011
přeje Blanka a Mirek

Napsal: pát 24 pro 2010, 00:44
od Pegas
Veselé Vánoce a šastný nový rok 2011

Přeje Pegas

Napsal: pát 24 pro 2010, 07:33
od Janík
Všem přejeme krásné, klidné a pohodové vánoce a do roku 2011 hlavně zdravíčko a mnoho šastných kilometrů. Janíkovci

Napsal: pát 24 pro 2010, 23:27
od mat00
Vsetkym clenom prajem prijemne, nikym nerusene sviatky, nech nam ti nasi milacikovia este dlho sluzia :lol:

Napsal: sob 25 pro 2010, 08:00
od michmartin
... souhlasím z výše uvedeným a samozřejmě se připojuji :wink:

Napsal: ned 26 pro 2010, 20:29
od Zupan87
Též přeji všem..hodně štěstíčka zdravíčka a mnoho procestovaných kilometrů bez nehod v tom nadcházejícím novém roce. :)

Napsal: čtv 30 pro 2010, 20:53
od Alena
Také já se připojuji s přáním všem všeho nej a hlavně zdraví v tom nadcházejícím roce 2011. *trsám*