Stránka 1 z 4

Myčka

Napsal: pát 07 led 2011, 21:20
od Prcek
Já byl s Prckem v normální myčce, jediný na co jsem čekal bylo, jestli ta myčka zareaguje, že tam je auto :) Sklopil jsem zrcátka, vyšrouboval anténu (šla ztuha) a vše v poho.

Napsal: pát 07 led 2011, 21:24
od Jurko
ja uz som sa v jednej mycke zasekol so smartom :(

teda zasekla sa mycka, lebo sa jej zrazu stratilo auto, ktore cistila (smart) :-D

Napsal: pát 07 led 2011, 21:53
od DYK77
V Rakousku na srazu projela u Shellky hezká řada Smartíků a všechny to přežily bez újmy a bez záseku. Stačí tam správně najet :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: sob 08 led 2011, 18:11
od Jurko
1.) nemyslim si ze je to o "spravnem najeti"
2.) bola to 1 "neznackova" mycka, na dalsich to bolo bez problemov

Napsal: sob 08 led 2011, 22:34
od Markéta
A nebojíte se, že vám to autíčko poškrábe? já mám teda trauma z myčky i v běžných autech...jo jo, není nad ruční mytí :wink:

Napsal: sob 08 led 2011, 22:42
od DYK77
Kdyby to byla rutina, tak to nefotím :) Myčku viděl Smartík 2x ve zmíněném Rakousku, protože nebyla jiná možnost, jinak také preferuji ruční mytí .
Škoda tohodle fóra, už ho zrušili. No stejně nás tam bylo jen asi 10 :lol:
http://cleanedcar.phorum.cz/index.php?s ... 352c5c5460

Napsal: sob 08 led 2011, 22:48
od Markéta
Právě proto, že vím, jak si autíčko pucuješ, tak se divím. No, my jsme ho pořádně umyli před tím, než jsme jeli, navoskovali a můžu říct, že vydrželo relativně čistý až domů :lol: mám šikovného chlapa,který mi autíčko krásně umyl. Ale celé tři dny bylo krásně

Napsal: sob 08 led 2011, 23:08
od DYK77
Měli jste kliku. Nám pokaždé auto do soboty zmoklo, takže se mylo. Rakušáci jsou nekompromisní, bál jsem se tam vyčůrat jinde než na místě označeném WC, nějaké mytí auta pěkně u lesíka u potůčku se trestá trestem smrti :lol: , tak jsem to raději prubnul na myčku 8E

Napsal: ned 09 led 2011, 00:17
od xlukas.cz
ja mam v mycce obavy, ze mne orve plasty :roll:

jinac sem cural i v rakousku u cesty. zvirata z prirody jim taky na wc nechodi :lol:

Napsal: ned 09 led 2011, 09:04
od DYK77
Vadím se, že jsi tam spálil nějaký ohrožený druh plevelu :lol:

Napsal: ned 09 led 2011, 10:12
od David0600
byla možnost kousek od shell :D

Obrázek

Napsal: ned 09 led 2011, 10:43
od DYK77
Bych si jí musel všimnout 8E
Teď už si ji neužiji, protože se jede do Itálie *SOS*

Napsal: ned 09 led 2011, 11:10
od scorpi4
viva la italia...a my skusime vo dvoch autickach ist..:DD...takze bude fajn...ak sa to podari..:D..

ja davam bezne auta do mycky, smartika ale radsej umyvame rucne...F2 teda len rucne, a roadstera sme zatial raz oplachli, ale v rucnej umyvarke..takze neviem..kazdopadne, kedze zateka okolo zrkadiel, budeme musiet najprv tesnenia vymenit, a az potom skusime umyvacku... :)

Napsal: ned 09 led 2011, 11:14
od DYK77
scorpi4 píše:kedze zateka okolo zrkadiel, budeme musiet najprv tesnenia vymenit, a az potom skusime umyvacku... :)
Máš Roadster do r.2003 ?

Napsal: pon 10 led 2011, 10:42
od Blanka0600
já jsem byla ještě s předchozím (černým) smártíkem jednou v myčce u Shell na jižňáku, mrzlo, byl špinavý... ale musím říct, že výsledek byl tak prachmizerný, že od té doby čekám v zimě vždy na "slušnější" počasí a myju ručně :lol: