Roadster, demontaz plastov okolo svetiel

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
scorpi4

Roadster, demontaz plastov okolo svetiel

Příspěvek od scorpi4 »

Zdar priateli..hladal som a nenasiel, preto zakladam temu..viete mi niekto poradit, ako dam na roadsteri dole:

plasty okolo svetiel?vlastne potrebujem dat dole cely ten predny cierny diel...to znamena obe svetla a aj ten stredovy plast medzi nimi...

rovnako potrebujem dat dole plast kde je zadna znacka, ale to mam pocit, ze nebude problem..

tiez ide dole plast, ktory je ako zadny spodny difuzor..idem davat brabusovy..ale mam pocit, ze to je len nacvakane na nejake perka..

treba to pripravit na foliovanie nastrekom spricgitu, aby to bolo menej porezne, inak na tom folia nebude drzat..

Vdaka...

rad by som to teraz cez vikend zvladol...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Měl jsem dole akorát ty světla. Povolí se šroubky co jsou vidět, myslí, že to jsou 2 nebo 3 ks na každé straně a pak se ten plast musí vycvaknout ( má po obvodu takové háčky ). Na poprvé to jde docela špatně, chce to trochu násilí, ale hlavně opatrně. V zimě bych to nedělal, raději v teplé garáži, nebo si to nejprve nahřát teplometem, aby to neruplo.
Ty další středové plasty jsem jen tak obhlížel, myslím si, že čistě rozebrat to lze jen po kompletním sundání plastů jako celek, pak to rozložit, složit a zase nasadit.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

uz som na to prisiel..dnes tu bolo 12 stupnov, nebolo zima, takze v pohode...na tie svetla som dosiel, aj na zadny plas, ako ide dole...takze v pohode..a ten predny stredovy je tiez nacvaknuty...zajtra budem testovat..

ale nie je to taky problem, ako sa zdalo..myslel som, ze to bude zlozitejsie...

takze ked to dam dole cele, tak to opisem pre buducnost...chcem to dat do rovnakej farby vsetko...
Odpovědět