Ostrikovace - Roadster
-
Stepa
Ostrikovace - Roadster
Zdravim,
vcera se mi stala takova nemila vec. Pravdepodobne mi dosla tekutina v ostrikovacich. Tak sem dolil asi 0,7l, abych tam mel alespon neco, ale to cerpadlo, nebo co to nasava to zaboha nemuze nasat. Asi 5 minut sem ho trapil a pak se mi ho zzelelo. Tak nevim co s tim. Mel sem v tom klasickou nemrznouci tekutinu, a navic vcera bylo tak od 0 do max -1, takze tam nemohlo nic zamrznout. Nevim, jak funguje to cerpadylko, jestli nepotrebuje mit plnou nadobku... Nevite nekdo?
vcera se mi stala takova nemila vec. Pravdepodobne mi dosla tekutina v ostrikovacich. Tak sem dolil asi 0,7l, abych tam mel alespon neco, ale to cerpadlo, nebo co to nasava to zaboha nemuze nasat. Asi 5 minut sem ho trapil a pak se mi ho zzelelo. Tak nevim co s tim. Mel sem v tom klasickou nemrznouci tekutinu, a navic vcera bylo tak od 0 do max -1, takze tam nemohlo nic zamrznout. Nevim, jak funguje to cerpadylko, jestli nepotrebuje mit plnou nadobku... Nevite nekdo?
-
scorpi4
-
Blanka
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Už jsem viděl u čerpadlo s gumovým rotorem ( gumové lopatky ) a ta guma se roztrhala. Asi to nebude tenhle případ, ale rozebrané smartí čerpadlo jsem ještě neviděl , tak to nelze vyloučit.
Čerpadlo je přístupné z pravé strany při sejmutí podběhu kola. Je součástí nádobky. Pokud nic nepomůže, tak ho vyndej a odzkoušej sólo jestli tlačí. Jestli tlačí nebo jestli jsou jen ucpané trysky můžeš také odzkoušet tím, že sejmeš hadičky z trysek a zapneš ostřik.
Čerpadlo je přístupné z pravé strany při sejmutí podběhu kola. Je součástí nádobky. Pokud nic nepomůže, tak ho vyndej a odzkoušej sólo jestli tlačí. Jestli tlačí nebo jestli jsou jen ucpané trysky můžeš také odzkoušet tím, že sejmeš hadičky z trysek a zapneš ostřik.

