Ostrikovace - Roadster

Šasí, tridion, panely, střecha, ...
Odpovědět
Stepa

Ostrikovace - Roadster

Příspěvek od Stepa »

Zdravim,
vcera se mi stala takova nemila vec. Pravdepodobne mi dosla tekutina v ostrikovacich. Tak sem dolil asi 0,7l, abych tam mel alespon neco, ale to cerpadlo, nebo co to nasava to zaboha nemuze nasat. Asi 5 minut sem ho trapil a pak se mi ho zzelelo. Tak nevim co s tim. Mel sem v tom klasickou nemrznouci tekutinu, a navic vcera bylo tak od 0 do max -1, takze tam nemohlo nic zamrznout. Nevim, jak funguje to cerpadylko, jestli nepotrebuje mit plnou nadobku... Nevite nekdo?
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

urcite nepotrebuje mat plnu nadobku....cize ak nejde, tak je problem v niecom inom, predpokladam, ze by to mohlo byt ucpanym potrubim..skus to prefuknut..
Blanka

Příspěvek od Blanka »

Nebo ucpané ty trysky co to z nich stříká ven.Taky už se nám to stalo a prošouchli jsme to špendlíkem.Při tom nepořádku co všude je bych se ani nedivila.
Uživatelský avatar
marab
Příspěvky: 98
Registrován: pon 28 zář 2009, 20:22
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marab »

Ucpané trysky jsem měl taky. Odpoj hadičku od trysky a uvidíš.

U jiného auta se mi taky stalo, že jsem dolil jinou nemrznoucí směs než která tam byla a ty potvory se srazily....udělaly se v tom takový drobný cucky, který ucpaly vstup do motorku ostřikovačů.
Roadster Brabus 74kW
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Už jsem viděl u čerpadlo s gumovým rotorem ( gumové lopatky ) a ta guma se roztrhala. Asi to nebude tenhle případ, ale rozebrané smartí čerpadlo jsem ještě neviděl , tak to nelze vyloučit.
Čerpadlo je přístupné z pravé strany při sejmutí podběhu kola. Je součástí nádobky. Pokud nic nepomůže, tak ho vyndej a odzkoušej sólo jestli tlačí. Jestli tlačí nebo jestli jsou jen ucpané trysky můžeš také odzkoušet tím, že sejmeš hadičky z trysek a zapneš ostřik.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět