Stránka 1 z 1

Smart z Německa

Napsal: pát 25 úno 2011, 16:19
od Jájinka
Ahoj, neznáte někoho, kdo má možnost dovézt Smarta z Německa? (Info, cena, podmínky, atd..)
Hrozně moc to autíčko chci, ale ještě šetřím penízky.. Tak zatím jen pro info abych věděla co mě kdyžtak čeká.
Díky a snad někdy na nějakém srazíku!

Napsal: pát 25 úno 2011, 20:48
od STAS1
S důvěrou se obra na GREGa :wink:

Napsal: pát 25 úno 2011, 23:10
od michmartin
hmm ... ,

koukám, že jseš taky z Prahy a podle toho tvýho fota, by ti slušel ten můj malý Smart ForTvo - kabrňák :wink:

- původně jsem ho chtěl přenechat své dceři, ale teď je na vysoký škole, má jiné zájmy a pravděpodobně pojede studovat
vrámci výměny do Itálie - takže, i když nerad, ale tímto bude k dispozici :!: - držet dvě auta pro mě nemá smysl - škoda, je fakt vymazlenej ... :shock:

PS : kouknout na něj - malého kabrňáka - můžeš tady v mojí. garáži ... :wink:

Napsal: sob 26 úno 2011, 17:25
od xlukas.cz
martine, snad ji neposles do zeme smartu vlakem nebo busem :!:

Napsal: sob 26 úno 2011, 19:53
od Jájinka
STAS1.. Díky za tip, kdyžtak se mu pak ozvu.

michmartin.. já zatím šetřím penízky, takže to bude aktuální až tak koncem léta.