Stránka 1 z 1
Smart z Německa
Napsal: pát 25 úno 2011, 16:19
od Jájinka
Ahoj, neznáte někoho, kdo má možnost dovézt Smarta z Německa? (Info, cena, podmínky, atd..)
Hrozně moc to autíčko chci, ale ještě šetřím penízky.. Tak zatím jen pro info abych věděla co mě kdyžtak čeká.
Díky a snad někdy na nějakém srazíku!
Napsal: pát 25 úno 2011, 20:48
od STAS1
S důvěrou se obra na GREGa

Napsal: pát 25 úno 2011, 23:10
od michmartin
hmm ... ,
koukám, že jseš taky z Prahy a podle toho tvýho fota, by ti slušel ten můj malý Smart ForTvo - kabrňák
- původně jsem ho chtěl přenechat své dceři, ale teď je na vysoký škole, má jiné zájmy a pravděpodobně pojede studovat
vrámci výměny do Itálie - takže, i když nerad, ale tímto bude k dispozici

- držet dvě auta pro mě nemá smysl - škoda, je fakt vymazlenej ...
PS : kouknout na něj - malého kabrňáka - můžeš tady v mojí. garáži ...

Napsal: sob 26 úno 2011, 17:25
od xlukas.cz
martine, snad ji neposles do zeme smartu vlakem nebo busem

Napsal: sob 26 úno 2011, 19:53
od Jájinka
STAS1.. Díky za tip, kdyžtak se mu pak ozvu.
michmartin.. já zatím šetřím penízky, takže to bude aktuální až tak koncem léta.