Plast na dveřích , díky za radu :-)
Napsal: úte 01 bře 2011, 13:12
Ahoj , stal jsem novým majitelem Smarta Fortwo r.v. 2000
a auto jde do laku , potřeboval bych radu . Jde oddělat přední plast na dveřích .....?
Kde jsi jsem slyšel , že jo ....ale ten můj tam drží tak pevně , že mám strach , že když zaberu tak rupne.....
Tak se ptám oddělával ho už někdo .... nebo musím vzít do lakovny celé dveře .
Jestli to jde oddělat, tak budu rád za každou radu, díky moc všem za vaše odpovědi .
Kde jsi jsem slyšel , že jo ....ale ten můj tam drží tak pevně , že mám strach , že když zaberu tak rupne.....
Tak se ptám oddělával ho už někdo .... nebo musím vzít do lakovny celé dveře .
Jestli to jde oddělat, tak budu rád za každou radu, díky moc všem za vaše odpovědi .