Povinné ručení Smart od 831 Kč / rok + lékárnička zdarma

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět

Co je pro Vás nejdůležitější parametr povinného ručení?

Výše limitů plnění
2
22%
Doplňkové služby (asistenční služba, připojištění skel atd...)
0
Žádná hlasování
Cena
5
56%
Reference známých, zkušenosti s pojišovnou
2
22%
Ostatní
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 9

Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Povinné ručení Smart od 831 Kč / rok + lékárnička zdarma

Příspěvek od Greg »

Vážení Smaráci, ve spolupráci s Hasičskou vzájemnou pojišovnou si Vám dovoluji nabídnout povinné ručení pro Vašeho Smarta za opravdu zajímavou cenu. Součástí každého povinného ručení je limit plnění 35/35mil. , v ceně úrazové pojištění řidiče a základní asistenční služba AXA Assistance + jako bonus dostanete autolékárničku "podle nové vyhlášky".

Cena se odvíjí od bydliště a věku vlastníka vozidla (tedy osoby zapsané ve velkém TP) a to následovně.

Bydliště menší, než okresní město + vesnice, věk 31 + let : 831 Kč
Bydliště menší, než okresní město + vesnice, věk 25-30let : 923 Kč
Bydliště menší, než okresní město + vesnice, věk 18-24let : 1016 Kč
Bydliště okresní město, věk 31 + let : 963 Kč
Bydliště okresní město, věk 25-30let : 1070 Kč
Bydliště okresní město, věk 18-24let : 1177 Kč
Bydliště krajské město, věk 31 + let : 1138 Kč
Bydliště krajské město, věk 25-30let : 1264 Kč
Bydliště krajské město, věk 18-24let : 1391 Kč

Tyto ceny lze aplikovat pokud jste nezpůsobili žádnou škodnou událost, bez ohledu na dosaženou výši bonusu.

Vaše stávající méně výhodné povinné ručení lze ihned (tedy bez výpovědní lhůty) vypovědět dvěma způsoby:
1. Uložení SPZ a velkého TP vozidla do "Depozitu" na magistrátu + jejich okamžité vyzvednutí zpět (stojí 100Kč + cca půl hodiny času).
2. Napsání kupní smlouvy na prodej Vašeho vozidla komukoliv jinému, odeslání kopie smlouvy Vaší stávající pojišovně s výpovědí, poté zrušení prodeje vozidla a vystornování smlouvy (jedna ze stran odstoupila od obchodu). Vhodnou kupní smlouvu + výpověd Vám na přání připravím a po podepsání odešlu na stávající pojišovnu.

Dále lze samozřejmě sjednat povinné ručení i na jiná auta, vozíky, motorky, také připojištění všech skel a havarijní pojištění.

V případě zájmu
605288909, nebo info@smart-dily.cz
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Povinné ručení Smart od 831 Kč / rok + lékárnička zdarma

Příspěvek od Jurko »

Greg píše:...Napsání kupní smlouvy na prodej Vašeho vozidla komukoliv jinému, odeslání kopie smlouvy Vaší stávající pojišovně s výpovědí, poté zrušení prodeje vozidla a vystornování smlouvy (jedna ze stran odstoupila od obchodu)...
to mi chces povedat, ze to takto u vas funguje???? :lol:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
scorpi4

Příspěvek od scorpi4 »

by bol dobry biznis.. :lol:

u nas odhlasis poistku len na zaklade odhlasky na policii....ale zase, v CR sa aj ECV vybavuju na obvodnom urade...

cize asi to tak funguje... :wink:
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

funguje to na 100%, osobně vyzkoušeno. Btw Scorpi kde máš pojistěného Roadstera a za kolik ? :wink:
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Michal71 »

no nevím nevím ale hasiččská vzájemná už mě nikdy ničím nepřitáhne. Mili jsme u ní pojištěný baráky foukl vítr sebral střechu (i pokrývačm a kominíkem) je to cca 6 let dodnes nedořešeno a stále chtějí něco dodat a tak se hrozně divili,že jsem hned po roce od nich utekli k české kde zatím máme jen dobré zkušenosti a v konečném součtu nás stojí mnohem méně. Pokud jsou stejní u aut tak přeji hodně štěstí tomu kdo u nich pojistí.
SMART CityCoupe 0,6 (40)
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

u povinneho ruceni je ti to jedno - to je pojisteni odpovenosti za skodu. nejdulezitejsi je, aby tam nebyla spoluucast.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Michal71 píše:no nevím nevím ale hasiččská vzájemná už mě nikdy ničím nepřitáhne. Mili jsme u ní pojištěný baráky foukl vítr sebral střechu (i pokrývačm a kominíkem) je to cca 6 let dodnes nedořešeno a stále chtějí něco dodat a tak se hrozně divili,že jsem hned po roce od nich utekli k české kde zatím máme jen dobré zkušenosti a v konečném součtu nás stojí mnohem méně. Pokud jsou stejní u aut tak přeji hodně štěstí tomu kdo u nich pojistí.
Podobné negativní zkušenosti jsem slyšel o všech jiných pojišovnách (ano i o zmiňované české). Vždy a všude se někdo nespokojený najde... Naprosto běžné. Nicméně konkrétně u povinného ručení se podobných situací opravdu nemusí nikdo bát, u všech pojišoven je to hlídané českou kanceláří pojistitelů (www.ckp.cz) a krom toho jak píše Lukáš jedná se o pojištění ze kterého se plní někomu druhému (poškozenému). Spoluúčast tam samozřejmě není.
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Uživatelský avatar
Michal71
Příspěvky: 273
Registrován: pát 04 dub 2008, 22:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Michal71 »

to je čistě má zkušenost u zmiňované české jsem zatím nikdy problém neměl
SMART CityCoupe 0,6 (40)
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

no ono 99% lidí se všema pojišovnama nemá problém. Já měl kupříkladu osobní problém s Triglavem. Samozřejmě už bych se k nim už pojistit nešel, ale tím netvrdím, že na základě mé jedné konkrétní negativní zkušenosti s jejich likvidátorem jsou hned nejhorší a nedůvěryhodná pojišovna. Naopak u jiných pojišoven jsem prozatím neměl žádný problém (ČPP, Hasičská, Wustenrot) což z druhé strany také neznamená, že kdyby podobná situace nastala, tak by tam neskončila úplně stejně...

Obecně myslím, že všechny pojišovny rády slibují a inkasují, ale do vyplacení se jim nikdy už tak moc nechce :lol:
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Mňo, jenom tedy byva zkusenosti, ze ty male pojistovny delaji vetsi problemy, protoze maji logicky z duvodu "velikosti" vetsi problem davat i mensi prachy.

Pak, co se stane, kdyz nekomu nakrapnes auto a Tvoje pojistovna to nezacvaka ? Pak prijde typek a rekne "hele pane, vase pojistovna to odmitla blablabla a tak to budu vymahat po vas."
Myslim, ze to muze nastat.

Pak, zkus tam dodat jeste nabidku s pojistenim predniho skla. To je vec, ktera se vyplati. Pak uz ty ceny mozna budou +/- srovnatelne treba s Kooperativou, kde taky muzu nabidnout dobre ceny.

Pak jeste ty limity.... Kazdy si rika, ze pohoda, ze pruser za 30 nebo 50 mega asi tezko jednim Smartem zvladne. Ale pokud by se nekomu podarilo zastavit na par hodin nehodou D1, tak uz ty cisla naskakujou pekne. A jeden znamy meho kamarada sikovne prejel krizovatku tak, ze zahucel do sklepni restaurace. Kdyz videl, tak ty cisla naskakujou, tak se hodne, ale hodne rosil, nastesti to bylo v jeho limitu. Takze na to pamatovat.

Jinak ja jezdim jen s povinnym, havarijni jsem nikdy nemel. Sazim na to, ze jezdim opatrne, davam vcas najevo co se chystam udelat a ze budu mit trochu kliku. Navic mi auto spravuje Vodicka, takze to mam za dobrou cenu a na papiry kaslem. Ale az letos pritelkyne zacne trenovat Berlingem, havarijni bude muset prijit na porad dne.....
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

Pajik píše:Pak, co se stane, kdyz nekomu nakrapnes auto a Tvoje pojistovna to nezacvaka ? Pak prijde typek a rekne "hele pane, vase pojistovna to odmitla blablabla a tak to budu vymahat po vas."
Myslim, ze to muze nastat.
můžu potvrdit - opravdu to tak funguje - ale ani tak myslím nejde jen o pojišovnu ale o tom aby v tom člověk uměl chodit nebo měl nervy na to to řešit:
měl jsem pojistnou událost viník měl českou poj. odmítla uhradit plnou výši škody - respektive náklady spojené s odstavením montážního vozidla které plnilo firemní zakázku, pojišovna to zamítla uhradit v plné prokázané výši - dal jsem to právníkům a požadoval se doplatek po tom dotyčném (ten to zaplatit musel ze svého a pak se měl soudit se svojí pojišovnou, že nedodržela podmínky - měla povinnost to uhradit celé), on se na to vykašlal dal jsem to k soudu - táhlo se to dva roky, nakonec nám tom zaplatil a pojišovna mu to pak zamítla protože se to jaksi promlčelo a měl se prý proti tomu odvolávat hned,
právníci říkali že to takhle česká zkouší protože v 80% případů se z toho vyvlíknou a když vidí že po tom někdo bojuje tak k soudu to dojít nenechají a na výzvu to pak uhradí (ví že by to stejně prohráli)

a nakonec shodou okolností ta samá událost u Kooperativy a vše vyřízeno velmi rychle a bez problémů
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Odpovědět