Výměna nádrže za větší

Řešení problémů s motorem
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ja vim,
ale nesmis to tak brat. ten servis te pri prvni mozne prilezitosti natahne - napriklad navrhne opravu neceho, co neni potreba opravovat. nebo si za to nauctuje vic, nez by musel atd.

kdyby se mne podarilo prodat mojeho ...
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

xlukas.cz píše:ja vim,
ale nesmis to tak brat. ten servis te pri prvni mozne prilezitosti natahne

kdyby se mne podarilo prodat mojeho ...
Já jsem možná dost důvěřivěj, ale podle toho jak s nima mám zkušenosti, tak dělaj dobře. A úplnej idiot, kterej si dá nabulíkovat opravu, která neni potřeba, tak to zase nejsem. O strojařině obecně musím něco vědět, protože bych nemohl dělat v polygrafii na ofsetu, kde jsou stroje větší než šalina a fůra elektroniky. Na autech jsem si hodně věcí vždycky dělal sám a dokonce jsem vymejšlel věci navíc hlavně v elektrice, protože to bejval můj kůň už od dob, kdy byly převážně ve všem ještě elektronky, čili lampy se žhavením. Tzn. i v autech autorádia s nízkonapěovým anodovým napětím. Teď vymýšlím svůj vlastní autoalarm (i když se dá koupit!) přes mobilní telefon pro otevřené cabrio, když někdo sáhne do otevřeného prostoru auta. Vlastní je vždycky lepší, protože ho nikdo nezná a nemůže nastudovat, jak ho překonat. Atd. atd. U Smarta jsem zatím ve fázi, že spíš objevuju a pátrám a řeším jen, když jsem si jistý. Je to mnohem větší legrace než velký auta. A na náhradní díly chodím do toho servisu. A taky na všemožné rady. Když jsem jel jednou s Borůvkou z jižních Čech, praskl mi řemen od altíku a já neměl nový s sebou. A ani jsem nevěděl jak se vyndavá a dává u Smarta nový. Servis mi poradil po telefonu, já koupil v nejbližší, snad Mototechně, podobný rozměr, podélně odřízl drážky co překážely, páč byly navíc, a v pohodě dojel. No, a tak to zatím takhle funguje ve všem...
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Odpovědět