Stránka 1 z 1

Kam na emise v Karlovarském kraji?

Napsal: úte 25 říj 2011, 10:38
od ferda18
Kam na emise v Karlovarském kraji? 0.8cdi děkuji

Napsal: úte 25 říj 2011, 18:30
od Alena
Já mám emise dělaný v Sokolově, mám benzíňáčka. :D

Napsal: sob 29 říj 2011, 22:30
od vendys
Já byl v Tachově, ale to už není karlovarský kraj. Ale není to daleko, jde o to odkud seš Ferdo18.