tesneni do mezibloku mezi motorem a pumpou, CDI 0,8

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
alexcaj

tesneni do mezibloku mezi motorem a pumpou, CDI 0,8

Příspěvek od alexcaj »

Preju hezky vecer a zadam o radu, znicilo se mne tesneni v chladici soustave mezi motorem a blokem na kterem je namontovana vodni pumpa a kompresor klimoski, kde bych mohl koupit tohle tesneni, anebo jak se jmenuje tahle soucast ? dekuji moc za rady :)
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Neporadím ti, kde sehnat, ale chci se zeptat - jak se projevuje zničené těsnění?
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

nemyslíš náhodou těsnění mezi blokem motoru a vodní pumpou? Kdyžtak mi pošli foto na info@smart-dily.cz
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

je to tesneni mezi takovym hlinikovym blockem na ktery se prisrouboji pumpa, a uz on je namontovany na motor, je tam takove tesneni vypadajici jako kosoctverec spojeny s krouzkem
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Markéta píše:Neporadím ti, kde sehnat, ale chci se zeptat - jak se projevuje zničené těsnění?
pomalicku uchazela chladici kapalina a vypadala to , ze odesla pumpa, a az kdyz mne vymenili pumpu, tak to najednou uplne vyteklo, a hlavne je to v takovem mise´te, ze to jen tak neni videt, :(
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Greg píše:nemyslíš náhodou těsnění mezi blokem motoru a vodní pumpou? Kdyžtak mi pošli foto na info@smart-dily.cz
chtel jsem fotku predat sem, ale nenasel spusob jak to udelat, tak ze je odeslana na e-mail, dekuji
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

Stejný problém mám taky, ke všemu mám drobnou prasklinu na chladiči. Takže ten půjde vyměnit, ale jestli to je takhle, tak i tohle. 8) Gregu, jestli se k tomu můžeš potom nějak vyjádřit, pomohlo by mi to :wink:
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Tak byl jsem prekvapeny vyberem na strankach autodilnamartinek.cz
carda
Příspěvky: 212
Registrován: stř 18 říj 2006, 17:53
Bydliště: Ostrava

tesneni

Příspěvek od carda »

dobry den pokud mate zajem o jake koliv tesneni vedeme vse
alexcaj

Re: tesneni

Příspěvek od alexcaj »

Dobry den potreboval bych těsnění pod těleso vodního čerpadla na 0.8 CDI
je stejne i na benzin taky, a taky jeste tesneni na stejne teleso ale pod takove plastove potrubi co jde od termostatu, dekuji moc za odpoved a prosim o kontakt
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

ano podle fotky to je těsnění pod vodní pumpu, to druhé bude pravděpodobně těsnění pod termostat "asi 4x3 centimetry obdélníček se skoseným rohem".

alexcaj: nabídka viz mail
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Greg píše:ano podle fotky to je těsnění pod vodní pumpu, to druhé bude pravděpodobně těsnění pod termostat "asi 4x3 centimetry obdélníček se skoseným rohem".

alexcaj: nabídka viz mail
je tohle tesneni neni primo pod vodni pumpu, ta pumpa ma jeste svoje tesneni ale je namontovana na takove teleso ktere jeste dal je namontovane na blok motoru a na nem je taky namontovany kompresor a prichazi k nemu trubicka od termostatu
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Já za vodní pumpu považuji celé to těleso, né jen tu polovinu s vrtulkou a hřídelí, která se měnívá - ta má jak říkáte ještě své těsnění, které je (pokud vím) vždy součástí té nové části. Každopádně to těsnění mám k dispozici, pokud potřebujete. To druhé, pokud to není těsnění pod termostat, tak klidně taky pošlete fotku.
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
alexcaj

Příspěvek od alexcaj »

Greg píše:Já za vodní pumpu považuji celé to těleso, né jen tu polovinu s vrtulkou a hřídelí, která se měnívá - ta má jak říkáte ještě své těsnění, které je (pokud vím) vždy součástí té nové části. Každopádně to těsnění mám k dispozici, pokud potřebujete. To druhé, pokud to není těsnění pod termostat, tak klidně taky pošlete fotku.
Tak byl bych hodne rad kdybyste mne to tesneni poslal :) toho druheho nemam bohuzel ted foto je to jen takovy krouzek gumovi, prosim napiste jeste cenu a spusob platby a dopravy, myslim da se to tesneni poslat klidne v postovne obalce, penize muzu rovnou poslat na ucet.
Adresa je 41501 Teplice Kollarova 4, Bezrukov Alexej, Dobra cajovna,
Dekuji moc, kdybyste nemel ten krouzek tak staci i to tesneni do vodni pumpy
Odpovědět