Stránka 1 z 1

Rozbitý klíč

Napsal: pon 28 kvě 2012, 11:29
od HOST1
Zdravím
robilo se mi tlačítku u klíče a kvůli tomu musím i s autem do prahy kde mi udělaj nový, ale bohužel nemohu nastartova kvůli immobilizéru. Na palubovce se mi ukazuje obrázek klíče a s tím nenastaruju. Nějaké rady? Jak se přes to dostat?

Napsal: pon 28 kvě 2012, 14:30
od Greg
Ahoj Hoste, pokud máš rozbité pouze mačkací tlačítko a mikrospínač přežil, lze objednat nové tlačítko (mám skladem, 120Kč) a mezitím ho mačkat opatrně např. tužkou. Pokud je i mikrospínač ulomený, můžeš mi expresně poslat klíček do opravy (přepájím ti mikrospínač + vyměním tlačítko) oprava do pár stovek vč. poštovného. Nebo můžu poslat mikrospínač + tlačítko poštou a klíček ti opraví např. v kterémkoliv místním servisu drobné elektroniky, mobilů atd.). Pokud by ani to nepomohlo teprve má smysl kupovat nový klíč + nechat ho nakódovat (několik tisíc). V případě zájmu 602200241

Greg

Napsal: čtv 28 čer 2012, 13:48
od Miisch
spínání propojením jsme také zvládli, ale teď se to ještě více zhoršilo a při spojení těch dvou drátků, které odemykaly auto, jen rychle zabliká všemi blinkry.. ?? nemáte nějaký tip co s tím?
(zatím používáme náhradní klíč)

Napsal: čtv 28 čer 2012, 14:22
od xlukas.cz

Napsal: pon 02 bře 2015, 10:51
od leny
Dobrý den¨
U klíčku od mého smarta se mi nejdříve vylomil plastík který se mačká a jelikož jsem ho tedy spínala malíčkem tak jsem urvala i ten spínač..byla jsem zoufalá protože na jižní moravě nejsou autobusové spoje z práce večer a o víkendech žádné a já byla kvůli klíčku bez auta..tady na fóru jsem našla šikovnou odpověď na můj problém a pánovi do Ostravy jsem hned volala
A protože je to daleko poslala jsem klíček poštou..obratem mi byl zaslaný s opraveným spínačem i plastovým tlačítkem jako nový..v dnešní době neuvěřitelné a moc moc děkuji (klíček mám totiž jen jeden:-(
VELIKÁ VELIKÁ RADOST:-)

Napsal: pon 02 bře 2015, 14:29
od Jindřich
Tady jsi přeci ve SMART clubu, a tady neni k zázrakům zas tak daleko ?? *VV*