Stránka 1 z 1
Smart FourTwo r.v.2000 - výbava do vozu
Napsal: ned 10 čer 2012, 11:26
od HOST1
Ahoj..jdu si k vám pro radu. Koupil jsem tohoto "hajzlíka" a je v něm jen oko na vlečení auta. Jinak nic. Prosím poraďte mi co vše dokoupit. Vím, že je potřeba povinná výbava, ale pak řeším žárovky - pojistky - klíč na kola (nevím jaké), sadu na opravu defektu. Ještě prosím nemá někdo manuál v CZ k Smártíkovi a kde je pojistková skříňka? Děkuju za odpovědi
Napsal: ned 10 čer 2012, 11:37
od Winterwolf
Mela by ti stacit sada s H4 jestli mas jeste jednoducha svetla pokud mas svetla ve tvaru buraku tak H1 nebo H7.
Sadu na opravu pneu jsem si vybiral takovou aby sla pouzit bez nutnosti zvedat auto na heveru ktery v aute neni

a tim padem neni potreba klic na kola

Napsal: ned 10 čer 2012, 11:42
od HOST1
Winterwolf píše:Mela by ti stacit sada s H4 jestli mas jeste jednoducha svetla pokud mas svetla ve tvaru buraku tak H1 nebo H7.
Sadu na opravu pneu jsem si vybiral takovou aby sla pouzit bez nutnosti zvedat auto na heveru ktery v aute neni

a tim padem neni potreba klic na kola

Ano jsou tam jednoduchá světla.
Napsal: ned 10 čer 2012, 11:59
od Winterwolf
Napsal: ned 10 čer 2012, 12:00
od HOST1