for two nebo roadster?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Uživatelský avatar
sultana
Smart ACE
Příspěvky: 1215
Registrován: stř 08 bře 2006, 11:08
Bydliště: Praha 2+10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sultana »

FORTWO 8)
Smart Fortwo 450 ScotchGreen+TwisterYellow+Alu Spikeline/Sportline+stainless grill+double-pipe+knight rider
http://sultana.rajce.idnes.cz/Sultana_PROMO/
Smart Fortwo 450 Midnight Blue/Raspberry Fizz+Starline
VW Golf R-line, 2.8 V6, Wolfsburg Edition
VW Touran, 1.6TDi, B&W AtrDeco Graffiti
Vilík

Příspěvek od Vilík »

Markéta píše:Odkud jsi? Určitě by ti někdo pomohl osobní prohlídkou :wink: není nad to se v něm svézt a vědět. Roadster je nádhera suprová, ale F2 je praktické auto. A co takhle koupit F2 a potom F4 a na roadstera došetřit 8) ( tak bych to chtěla já, už máme malé autí, teď se může šetřit na větší :lol: )
- :D je Markétka-jako moje žena *;-) vypadá to že místo pořízení F4 si necháme naši 106ku ,F4 se mi ani tolik nelíbí a manželce do podzimu pořídím F2 a pak si musím našetřit na nějaký Roadster...
-rád bych vyzkoušel jsme z Havířova ,ale věřím že mí budou jízdně vyhovovat i bez předchozí zkoušky oba jak F2 O--O tak Roadster O---O
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Tak se klidně můžeš zastavit a vyzkoušet si nezávazně několik Fortwo/Roadsterů u mně v Ostravě - v případě zájmu mi zavolej / napiš na 602200241
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Vilík

Příspěvek od Vilík »

Díky za nabídku Gregu,už jsem u tebe v Ostravě byl ale tys tam zrovna nebyl :) tak příště raději brnknu,stejně bych asi bral auta od tebe. O--O O---O
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

jj, určitě vždy předem zavolat a domluvit si termín, jsem dost často v cizině...
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Vilík

Příspěvek od Vilík »

:D no já také pořád někde lítám za hranicema
Odpovědět