Pomoc s výběrem po Xté...

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

Pomoc s výběrem po Xté...

Příspěvek od HOST2 »

Dobrý den.

Zvažuji koupi Smartíka F2, jako druhé auto k třistakoňovému žroutovi. Jízdy především po Praze, hlavně pro manželku , ale budu si ho půjčovat :wink:

Částečně mám jasno: Typ 451, silnější benzín (84HP), plný automat (ale optimálně i s pádly), klima, panorama dach, nájezd do 40 tisíc, dovoz ze SRN.

Ale prosil bych o radu v následujícím:

1. Jsme zvyklí na odpich, proto ta silnější verze. Skrývá se v ní proti verzi bez turba nějaký výrazný potencionální problém?

2. V nabídce se najdou i ještě silnější (Brabus). Otázka stejná jako výše. A popřípadě i k tomu, jak velký by byl problém (pracnost, náklad) s navýšením výkonu na cca jeho úroveň, pokud by se to realizovalo až tady (jen motor, nikoli vzhledové úpravy).

3. Ačkoli hledám výbavu s koženými vyhřívanými sedačkami, docela často se stává, že u jinak pěkného kousku jsou jen manuální zrcátka či chybí hodiny a otáčkoměr (vím, že je to trochu dáno konfliktem výbav Pulse a Passion...). Otázka tedy zní na složitost a nákladnost případného předělání, popř. zda to někdo v Praze či okolí umí. PROSÍM, neposílejte mně do MB servisu! Jedno MB mám a vím co dokáží :cry:

Smartíka jsem měl 14 dní na zkoušku a vozítko je to kouzelné. Takže slibuji, že se oplátkou za laskavé rady po nákupu aktivně zapojíme do zdejšího dění.

Děkuji mnohokrát

Wlady
Odpovědět