Česká kancelář pojistitelů

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Druzeta píše: Oni nic nedokládají a rozhodně nic nikomu nesdělují, komunikace s nima žádná není.
I na tom bych stavěl tu žalobu.

Mimochodem pokud by jsi nevyhrál tak podej stížnost na zaujatost soudce. To taky pomáhá :wink:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Momentálně vyčkávám jak se to bude dál vyvíjet.
Když mi něco přijde z nějaké inkasní firmy nebo od nějakýho právníka tak jim na to odpovím že s tím nemám nic společnýho a že se dopouští podvodu, když jsem je na to upozornil a dál to vymáhají, ale je jim to úplně jedno, je to neuvěřitelný.

Průběžně jak bude něco nového tak to sem napíšu.
Stěžovat si jde asi na ledasco, na ČKP si můžeš stěžovat tak na nádraží, má to stejnej efekt. :evil:
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Tak držím palce. Jsem zvedavý jak to dopadne :wink:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Uvidíme, už se to táhne skoro dva roky.
hrošík
Příspěvky: 74
Registrován: ned 08 zář 2013, 21:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od hrošík »

Stěžovat si jde asi na ledasco, na ČKP si můžeš stěžovat tak na nádraží, má to stejnej efekt

No já jsem nad nima vyzrál! Musím to pohledat ale stalo se mi že sem zničil komplet motor na Hummeru! Tak jsem ho měl odstaveného u kámoše v servisu a nezaplatil jsem za něho pov.ručení a ani neodevzdal SPZ! Jo moje chyba-jsem ko-ot! Tak tam stálo skoro rok než jsem potřeboval ze států tolik věcí aby toho byl námořní kontejner v kterém byl i novej motor. Protože tady ho sehnat je finan.sebevražda! :evil: No a samozřejmě že mi došlo že mám zaplatit pov.ručení+to jejich penále! A zrovna něco podobného řešil kámoš(právník) a poradil! Napsal jsem jim že vozidlo od datumuxx po datumxxbylo nepojízdné,odstavené v servisu na oploceném pozemku mimo veřejné komunikace. A že v případě soudního sporu mám svědky kteří pod přísahou prokáží že vozidlo neopustilo soukromej pozemek a ještě jsou video záznamy z prům.kamery které to dokazují. A že jsou ještě knihy příjezdů a odjezdů z objektu kterou vede soukr.bez.agentura. No cca.po 30 dnech došel dopis že zastavují řízení! To moje zkušenost stouto bandou soukromejch hajzlů a podvodníků!! přesné znění podle jakejch paragrafů to bylo se pokusím najít a hodit to sem! Třeba by to někomu mohlo pomoct!
Kraák
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Spíše skorumpovaných soukromých.... Ale někdo, nebo některá pojišovna to musela těm paznehtům předat. Já bych se snažil zjistit kdo, nebo která. Tohle jsou ve velké míře praktika malých pojišoven. Já třeba s KOOP, ČP neměl nikdy problémy a už jsem těch aut prodával, nebo převáděl moc. :?
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

hrošík píše:No já jsem nad nima vyzrál!
Jo tohle na ně funguje, protože když to auto stojí mimo komunikaci nebo veřejné parkoviště tak nemají nárok.
Jenomže já nemůžu tvrdit že nějaký auto stálo někde zaparkovaný, když nevím o jaké auto se ani jedná a jestli vůbec existuje, když s tím autem nemám nic společnýho.
Je to celý obrovská lumpárna. :evil:
Uživatelský avatar
zorka.pce
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28 srp 2013, 20:42
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od zorka.pce »

Druzeta píše:
hrošík píše:No já jsem nad nima vyzrál!
Jo tohle na ně funguje, protože když to auto stojí mimo komunikaci nebo veřejné parkoviště tak nemají nárok.
Jenomže já nemůžu tvrdit že nějaký auto stálo někde zaparkovaný, když nevím o jaké auto se ani jedná a jestli vůbec existuje, když s tím autem nemám nic společnýho.
Je to celý obrovská lumpárna. :evil:
Zatím s nima komunikujeme je n přes internetové stránky,kde jsme vyplnili formulář a v příloze zaslali potřebné dokumenty :o Tak jsem taky zvědavá,jak to dopadne :cry:
Bobik ,ForTwo
Uživatelský avatar
zorka.pce
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28 srp 2013, 20:42
Bydliště: Pardubice

ČKP

Příspěvek od zorka.pce »

Tak hurááá :lol: my dopadli dobřeCKP uznala doložené dokumenty a případ je uzavřen s tím,že auto má nového vlastníka :D Jupijajou *trsám* *pivo*
Bobik ,ForTwo
Uživatelský avatar
Stela
Příspěvky: 167
Registrován: pon 20 kvě 2013, 18:26
Bydliště: Od Pardubic

Příspěvek od Stela »

gratuluji
SMART FORTWO COUPE 37 A MC 01 r.v. 2005
http://stela1.rajce.idnes.cz/Smart
Uživatelský avatar
zorka.pce
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28 srp 2013, 20:42
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od zorka.pce »

Stela - díky,to mi fakt spadl kámen ze srdce :)
Bobik ,ForTwo
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

ruya
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 10 zář 2009, 21:36
Bydliště: pha

Příspěvek od ruya »

.. aktualne 2825 signataru
Smart 0,8 Cdi 451, 2009, 40kW
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To je nic moc, na to kolik lidí votravujou. :twisted:
Odpovědět