Česká kancelář pojistitelů

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Tak nějaké novinky v mém případu: soud vydal usnesení o tom že to projedná bez přítomnosti a odsoudí mě na základě tvrzení ČKP, proti tomu jsem se odvolal a přiložil důkazy, soud důkazy přeposlal ČKP a ta požádala soud o zastavení řízení s tím že žádná strana nemá nárok na náhradu nákladů, s tím jsem nesouhlasil, takže to dopadlo tak že řízení bylo zastaveno, ČKP nic nedostane a musí mi zaplatit cca 4,5t.Kč jako škodu kterou jsem utrpěl že jsem musel prokazovat něco na co neměli nárok. *okurka*
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3718
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

*1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Paráda *1* *1* *1* *1* *1* *1*
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

A tohle je taky moje práce, celou dobu jsem psal x poslancům a snad se zadařilo:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci ... jistitelu/

Ještě na ně chystám trestní oznámení §209 podvod, uvedení v omyl, zatajení podstatných skutečností, do žaloby k soudu totiž uvedli že mě obeslali na základě výpisu z CRV kde jsem uveden jako majitel, přitom jsem tam nikdy nebyl.
U podvodu je trestná i příprava, páchají to jako organizovaná skupina, opakovaně ve velkém rozsahu, sbírám na ně materiály a chci požádat soud o návrh na vydání předběžného opatření na zastavení činnosti ČKP aby dál nemohla být páchána trestná činnost.
Markéta
Smart ACE
Příspěvky: 2680
Registrován: čtv 23 dub 2009, 21:53
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Markéta »

:shock: jsi hustej. gratuluju *1**1**1*
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek

Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Pokud jste někdo ČKP na základě jejich výzvy poslali dobrovolně nějaké peníze protože jste z nich měli strach a báli jste se dalších nákladů tak poradím jak z nich peníze dostat zpátky.
Pokud vám hrozí soud tak zajistím právníky znalé problematiky, právníky platit nebude, zaplatí je ČKP.

Jestli někdo máte jejich výzvu a potvrzení z magistrátu že jste nebyli uvedeni v CRV, případně kopii TP kde bude jiný člověk než na výzvě tak žádám o poskytnutí abych to mohl přiložit k trestnímu oznámení(už na ně mám cca 60 případů), tím se chci pojistit aby nemohli říct že můj případ byl ojedinělý.
Chci pouze výzvy na kterých bude jiný člověk než v registru vozidel, ne ty že jste nazaplatili pojistku a ČKP poslal výzvu.
Trestní oznámení bude podáno na státním zastupitelství a bude mít hlavu a patu aby nebylo odloženo pro nějakou formální chybu.

Případně můžete emailem kontaktovat poslance a sdělit jim zkušenosti s ČKP, teď budou projednávat novelu která by měla zrušit ČKP tak a mají další podklady pro jednání ve sněmovně.
Kateřina Konečná(KSČM)
Kristýna Zelienková(ANO2011)
Jeroným Tejc(ČSSD)
František Laudát(TOP09)
Emaily najdete na googlu, případně můžu poslat.
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
Ivojah
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 14 led 2010, 10:05
Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivojah »

Nu konečně něco pozitivního, Tvoje anabáze s ČKP skončila – jak jsem sledoval porůznu zprávy o její činnosti tak je možné ji přiřadit k činnostem firem, které již mezi veřejností název mají – šmejdi! A si hlídají skutečné neplatiče ale průkaznost o nezaplacení – povinného ručení – si musí dohledat a doložit sami. Přece na to mají "kancelář"! Opačný způsob je bezskrupulózní vydírání slušných lidí a stát by měl najít prostředky k tomu, aby takovým „ šmejdovským“ praktikám zabránil. Je to neuvěřitelné - tisíce stížností od občanů na praktiky ČKP a kontrolní orgány jakoby byly slepí - neuvěřitelné. Tobě gratuluji však to trvalo. *1*
Smart40kW MCO1, je to atypické, pohledné a sympatické auto včetně jeho výkonu.
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
mugwai59
Smart ACE
Příspěvky: 1490
Registrován: pát 25 led 2013, 12:31
Bydliště: Ivančice u Brna

Příspěvek od mugwai59 »

"Poloprevod" je ale bordel prevodce ci nabyvatele, jestli jeste umim cist, ne ?
Kdyz nekdo nemysli na svy zalezitosti (a tou akticko je) tak proste smolik pacholik, klid nebude ..
Kdo ma kde koho nahanet a nutit dat si svuj vlastni svincik v papirech do cajku ?
Smart ForTwo Cabrio Pulse 2003 / 0.7 l / 45kW / 21.1.2015 - 107100 km - 5,3l/100km / NAT_Obrázek
Smart ForTwo Cabrio Passion 2001 / 0.8 l / 30kW / 26.4.2016 - 106400 km - 4,4l/100km / DIESEL_Obrázek
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Polopřevod není žádnej bordel, jinak ten článek na novinkách je slátanina.
To že je zrušenej polopřevod je akorát tlak ze strany pojišoven, jinej zájem na tom nebyl.
A tvrdit že auto v polopřevodu nemá majitele je nesmysl, polopřevod je udělanej na nějakou osobu, tudíž tam někdo zapsanej je.
Nechápu že pořád vymejšlej nějaký slátaniny, stačí použít systém jaký je používán v Německu.
Ze stejnýho důvodu jsou zrušený i čistopisy TP, to je taky nesmysl, když někdo koupil auto s čistopisem TP tak proč by měl auto přihlásit do 30.6. na značky když s tím autem nejezdí a ani v dohledný době jezdit nebude, ale to je zase zájem pojišoven-další pojištěné auto.
Uživatelský avatar
mugwai59
Smart ACE
Příspěvky: 1490
Registrován: pát 25 led 2013, 12:31
Bydliště: Ivančice u Brna

Příspěvek od mugwai59 »

Pockej - jakoze Smarta treba z de kdykoli jej privezes jsi povinen prihlasit do vzdy do nasledujiciho 6. mesice ? To nejak nechapu .. me dali informaci na magistratu ze je jim fuk kdy to zpojizdnim:).
Ty tu ted tvrdis neco jinyho, jak to teda hernajs je:) ?
Prihlasit nemusim - ale povinny knuceni mit musim, abych mohl stat na dvorku DOMA na travniku ???
Smart ForTwo Cabrio Pulse 2003 / 0.7 l / 45kW / 21.1.2015 - 107100 km - 5,3l/100km / NAT_Obrázek
Smart ForTwo Cabrio Passion 2001 / 0.8 l / 30kW / 26.4.2016 - 106400 km - 4,4l/100km / DIESEL_Obrázek
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Ne, přivezeš z Německa auto a přihlásíš si ho kdy chceš, v tom žádná změna není.
Ale změna je v tom že dřív když jsi přivez auto tak jsi mohl udělat technickou a nechat si vystavit TP kde nebyl zapsán majitel a ani auto nedostalo SPZ, tudíž stejně jezdit nemohlo, prostě stálo na dvoře a když si s ním chtěl začít jít jezdit tak si došel se nechat zapsat jako první vlastník do CZ TP a dostal jsi značky a jezdils, dneska když do toho TP nezapíšeš do 30.6. vlastníka tak to vyřaděj na trvalo z evidence bez "možnosti" přihlášení.

V těch uvozovkách to píšu protože to je další groteska, oni to zruší a když tam někdo přijde že to chce přihlásit tak mu řeknou že to nejde protože to je trvale vyřazené, ale stačí to dovézt třeba na Slovensko tam to přihlásit a odhlásit a přivézt to sem znova jako dovoz a to už přihlásej.

Takhle se to dělá s trvale vyřazenejma veteránama, u nás přihlásit nejdou tak se jako vyvezou přihlásí v zahraničí a tady se pak přihlásí jako dovoz.
Odpovědět