Stránka 1 z 1

Smart Roadster

Napsal: úte 19 bře 2013, 23:28
od HOST1
Zdravim vsechny a mám velikou prosbu.
S přítelkyní velice uvažujeme o koupi Smarta Roadstera na dlouhé letní projížďky. Máme načtenou veškerou dokumentaci, recenze, shlédnuto miliony fotek, ale bohužel naživo jsme jej nikdy neviděli, což je pro nás velký problém, nechceme totiž kupovat sice nádherneho, ale přesto "zajíce v pytli". Byl by někdo z Vás tak ochotný a řekl nám své dojmy z tohoto Smartíka, popř. nám ho mohl ukázat v reálné podobě. Jsme z jižních Čech a předem velice děkujeme. Jirka a Eva.

Napsal: stř 20 bře 2013, 10:10
od Pahyls
Začátkem dubna pojedu za rodinou do čech. Asi to vezmu přes vysočinu a jižní čechy (na dálnici je nuda). Odkud jste? Případně bych se tam někde stavil.

Napsal: stř 20 bře 2013, 10:30
od HOST1
To by bylo bezva, kdyby Vám to vyšlo, jinak jsme přímo z Prachatic.

Napsal: stř 20 bře 2013, 13:17
od Mili_K
Minulý rok se tu v Prachaticích jeden červený Roadster objevoval, ale netuším koho byl :)

Napsal: stř 20 bře 2013, 15:02
od Pahyls
Sic trochu zajížďka, ale to nevadí. Alespoň si udělám výlet.
Cestu budu mít asi ve čtvrtek (4.4) ( možná by byla i středa, ale čtvrtek-> pro mě lepší). Pokud se to hodí můžeme se domluvit.
kontakt :

martin.koucky@seznam.cz.
icq: 241116935

Napsal: stř 20 bře 2013, 16:26
od HOST1
Díky za info o tom červeném prachatickém jsem taky zaslechl, ale dohledat se mi ho nějak nedaří.

Napsal: stř 20 bře 2013, 19:31
od Mili_K
Tak až to budete mít tak můžeme společně jezdit na srazy :D

Napsal: čtv 21 bře 2013, 08:38
od HOST1
Určitě rádi na nějaký sraz vyrazíme, akorát v současné době má naše nové auto dost hrubé obrysy a místo v naší garáži je pouze v našich hlavách :D

Smart Roadster

Napsal: čtv 21 bře 2013, 11:24
od svatej
Jsem Z Českýho Krumlova a mám Smart Roadster. Posílal jsem včera soukromou zprávu.