Výběr SMARTa

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

To druhé je náprava, ten rám motoru je ze silného materiálu a než prorezne tak už životnost auta bude pryč.
S těma převozkama to neví hodně lidí, mě na tom zarazilo to že mají drzost někomu nutit povinný ručení od nich, když mu je úplně k ničemu, jenom vytáhnout peníze z lidí, je to vlastně podvod.
Ještě před úpravou bodového systému v té první variantě za to dokonce sebrali řidičák, teď to nevím přesně ale myslím že tam bylo minimálně na 6 měsíců bez ŘP.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Teď jsem dočetl ten článek a zaujala mě tahle věta :

Kód: Vybrat vše

Co s sebou na první jízdu?
Teď již nezbývá nic jiného než nastartovat nové auto a odjet. Jen ještě nezapomeňte vzít s sebou některé nezbytné dokumenty. "Řidič s sebou kromě převozní značky musí mít doklad o zákonném pojištění a kupní smlouvu nebo fakturu na vozidlo," upozornil Švejda.

Takže policajt musí v systému zkontrolovat jestli má nebo nemá to auto čistopis a to u mě nedělali jen koukli na všechny doklady popřáli šastnou cestu a jel jsem dál :P

Klika :twisted:
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

No oni by měli chtít i ten čistopis, že ho nechtěli je věc jiná, dejchat taky nedávaj pokaždý, je to o přístupu toho policajta a o tom co ví a neví.
hrošík
Příspěvky: 74
Registrován: ned 08 zář 2013, 21:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od hrošík »

Winterwolf píše: Takže jedině s podvalníkem a nebo si to nechat za draho udělat od nich :roll: :oops:

A nakolik to teda vyjde? A´t vím předem naco se připravit! Chci si nechat dovést Smartíka pro dcerunu!(No a myslím že i tak trochu pro mě!)
:lol:
Kraák
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Jestli si to dobře pamatuji a nezvedli ceny tak 13 000,- za auto :?
hrošík
Příspěvky: 74
Registrován: ned 08 zář 2013, 21:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od hrošík »

Winterwolf píše:Jestli si to dobře pamatuji a nezvedli ceny tak 13 000,- za auto :?
Ja sakra! Tak to néni zrovna málo! To stím jsou nějaké problémy nebo se to dá normálně zvládnout i sám?!
Kraák
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Zvládneš to i sám,ale je to o čase.

1, Emise
2, Dovozová technická - nevím proč ,ale u mého Smarta se to prodražilo a doplnění údajů od Dekry :roll:
3, Na Dopravní Inspektorát (nebo jak se to teď jmenuje) zažádat o vložení vozidla do registru
4, cca za 2 prijít podepsat že souhlasíš s tím že ti auto přepíšou
5, za další 2 dny si přijít pro značky a CZ TP

Celkově to vychází cca 7000,- a spoustu času. Výhoda pražského DI je že se můžeš objednat na přesný čas a ušetříš si tak hodiny čekání :wink:

No a jak píše Druzeta tak první 2 cesty by jsi měl vykonat s autem na podvalníku,ale když jsem to řešil se Smartem já nikdo neřekl ani slovo, že jsem s tím normálka přijel 8)
hrošík
Příspěvky: 74
Registrován: ned 08 zář 2013, 21:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od hrošík »

[quote="Winterwolf"]Zvládneš to i sám,ale je to o čase!

Dík za odpověd! No uvidím a ohledně podvalu by to neměl bejt problém(mám vozík na UTV a to je větčí jak smártík!) ale chci se zeptat -viděl jsem značku na autě i s datumem platnosti RZ,co to je za značku a kde ji získat? Můžeme poradit?
Kraák
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Kdyby sis přečetl tuhle a předchozí stránku tak by ses dočetl že ty značky s vyznačeným datem platnosti jsou neplatný pokud auto nemá vystavený CZ TP.
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

WiFi HOST1

Příspěvek od HOST1 »

Ahoj, navazuji na příspěvek s dotazy ze str5.
Nejdříve dík všem za odpovědi.
Byl jsem se tedy podívat v té Rudné.
SMARTík vypadá docela OK. Možná až moc na to jak je starý,...
Nešlo mi tolik o kompletní prohlídku (moc tomu nerozumím a před koupí bych se sebou stejně někoho vzal)
Takže postřehy:
1. Dá se s nimi trochu dohodnout o ceně.
2. čistopis TP udělají za 7500,- Kč
3. Vzhledem k tomu, že je to rok 2000 nevědí jestli se bude platit daň 3000,- Prý podle motoru. V tom roce 2000 se to právě prý lomí a oni se to dozvědí až na STK. Nechápu. Nevíte jak se to dá zjistit třeba podle WIN?
Trochu mě štve, že inzerují auto za necelých padesát a pak dáte dalších deset (tedy 20% z ceny) dáte aby auto mohlo alespoň z brány,... V inzerátech o tom není ani zmínka,...
4. Nepodařilo se mu otočit klíčkem v zapalování. Dobrý :-) Prý opraví. Takže se nestartovalo,.. Je to nějaká standardní bolístka?
5. Není tak rádio ale kompletní příprava. Anténa, repro a za záslepkou je takový ten konektor. Tak je to vždy?
6. Je jen jeden klíč. Kolik vyjde přidělat druhý?

Tak to je zatím asi vše. Ještě jsem se zcela nerozhodl.

Předem dík za případné komentáře

WiFi
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2186
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

1, gratulace
2, takže je cena nižší :-) už bylo na čase
3, motory se měnily až s faceliftem takže do té doby musí být všechny stejné i s EURO normou :roll: - podle mě kecaj a budou z tebe chtít tahat další finance
4, to není úplně dobrá vizitka.....
5, a dají ti tam nějaké radio ze svých zásob nebo budeš muset koupit neoriginální + rámeček aby ti sedlo :?:
6, pokud nebudeš chtít i dálku tak ti můžu dát planžetu na vyfrézování (zbyla mi po koupi nového obalu na klíč) , originální klíček s dálkou bude vcelku drahý špás v Mercedesu
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

- cistopis si sam vyridis do 5000,-
- na stk ti napisou emisni normu, jaka je napadne. resp. se podivaji do svych tabulek a vubec to nemusi odpovidat realite. mne tam treba napsali normu spatnou :!: a musel sem v mercedesu platit dalsi 1200,- za vystaveni dokladu, aby mne to na urade prepsali.
- ze nejde otocit klickem, to je nejaky jejich nesmysl. mozna pri prevozu nekde auto poskocilo. obvykle kdyz jedes, tak mas klicek v zapalovani, takze se ti to stat nemoze. je to vyjimka, kterou slysim poprvni. mozna stacilo pohnout radici pakou, aby vyskocil zamek radici paky.
- smarti maji v naproste vetsine pripadu pri koupi jako nove auto originalni radio, ktere sedne do interieru. staci ti obycejne bez kazet a cd. i to hraje skvele a kablik na aux-in stoji par korun, potom si mozes hrat pisnicky z mobilu nebo mp3. obecne audio ve smartovi je mirne nadprumerne. to radio se prodava kolem 500,- tak se nenech natahnout. urcite jich maji vybranych z aut dost ;-)
- druhy klic si nekteri nechavali udelat a vyslo je to na 2500,- je to z mercedesu a cenna je samozrejme ta elektronika.

vypucovane auto se prodava snaz samozrejme. ale za 60? neni to moc? a jak je to s go motoru? nejaka zaruka treba 20tis. km?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Mě taky nešlo otáčet klíčkem, chovalo se to jako klíč od jinýho auta, musel jsem s klíčem verglovat a pak šlo otočit, čím to ale bylo nevím, opravilo se to časem samo. :lol:
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

WiFi HOST1

Příspěvek od HOST1 »

2. Jestli stojí ten čistopis 5-6 tis tak rád dám 7. Návštěva na Bohdalci mi úplně stačila
3. ECO daň se asi u některých Smartů platí. Někde je to uvedeno i v inzerátech. Motor je možná stejný ale může být jiná jednotka, mapa nebo kaák, atd. Jen je mi divné, že to neví předem.
5. Rádia v Rudné nemají. Vše prý prodáno
6. A co IMO když si vypiluji klíč?

Xlukas: origo radio bez kazety nebo CD jsem nevidel,..

Po GO to není. 60000 je docela dost. Tedy cca 46000 + max 100000 za papiry.

Co bych rád: chci to na firmu. Odpočet DPH je tedy cca 10000 k dobru. (Proto ta Rudná a taky to mám kousek) Ideálně potřebuji kupní cenu do 40000,- Kč bez Dph. Pak nemusím auto 4 roky odepisovat. Takže i když cena tohoto Smarta je s papírama 55000 tak mě bude stát ve finále tak 40000. Jestli znáte nějakou aktuální lepší nabídku, tak nezůstanu dlužný :-)
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

WiFi HOST1

Příspěvek od HOST1 »

Dík za SZ ale jsem tu jen pod Host přihlášením, takže kontakt je peakway@email.cz díky za všechnu pomoc a reakce

WiFi
Odpovědět