Stránka 1 z 1

smart roadster

Napsal: pon 08 črc 2013, 22:56
od Eddiesek123
dobry den, velice se mi libi smart roadster coupe. ale mam jeden probelm. merim 194cm a nam obavy jestli se do smartika pohodlne vejdu. mel jsem driv smart fortwo a nebyl problem. ale u roadstera nevim. muzete mi nekdo poradit? nebo rict jestli je to ok nebo ne? popripade bych rad videt auto na zivo. (videl jsem ho na hradecke V8 v roce 2012 ale nesedel jsem v nem)

prosim poslete mi soukromou zpravu at se na odpoved dostanu v praci.

Predem dekuji Eddie (Mlada Boleslav)

Roadster

Napsal: pon 08 črc 2013, 23:49
od Greg
Ahoj, já měřím 197cm a vlezu se, vyjímečně se stane, že vlasama mírně cítím střechu, ale hlavou se rozhodně nedotýkám...

Jinak kdyby ses pro Roadstera rozhodl, jsem schopný ti dovézt na přání z Německa, už jsme dovezl spoustě klubákům...

V případě zájmu o bližší info, nebo radu napiš na info@smart-dily.cz

Greg