Oprava kompresoru klimatizace

Řešení problémů s motorem
Odpovědět
Frantisek

Oprava kompresoru klimatizace

Příspěvek od Frantisek »

M?l jsem na kompresoru klimy utr?en? gumov? mezikrou?ek na elektromagnetick? spojce.Nebyl k sehn?n?,tak jsem provedl opravu pomoc? ocelov? ploch? pru?iny.V p??pad? z?jmu pop??u a d?m foto.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

ur?it? to detailn? popi? a vlo? foto d?ky
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Frantisek

POPIS opravy a FOTO

Příspěvek od Frantisek »

Nev?m,zda je tato z?vada b??n?,ale na spojce kompresoru se utrhla guma,kter? p?en??? kroutiv? moment z ?emenice na h??del kompresoru,tedy pokud elektromagnet sepne,a z?rove? udr?uje v klidov? poloze v?li cca 0.5mm.Oprava by ?la ud?lat tak,?e by se navulkanizovala mezi mezikru?? nov? pry?,ale byla by pot?eba forma a ochotn? firma-nepoda?ilo se.Tak jsem odbrousil 6 n?t?,odstranil zbytky pry?e a mezi tal??ky nan?toval pru?inu z ocelov?ho kalen?ho plechu cca 0,3mm siln?ho.Po oprav? je nutn? vymezit podlo?kami na h??delce"odtrh"spojky od elektromagnetu cca 0,5mm.
Naposledy upravil(a) Frantisek dne čtv 31 kvě 2007, 10:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

po?li mi je do mailu vlo?im ti je
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Odpovědět