Stránka 1 z 1

Jak vyměnit středové brzdové světlo?

Napsal: sob 28 zář 2013, 13:35
od Vráa
Jedna dioda nesvítí,neví někdo postup výměny?Předem děkuji za odpověď.

Napsal: sob 28 zář 2013, 15:28
od xlukas.cz
jsou tam sklenene zarovky. tu je potreba zezadu toho drzaku - listy, vytlacit. pokusy o vytazeni co sem mel skoncily rozbitim zarovky.
zarovky se bezne prodavaji. pokus s ledkou dopadl spatne ve smyslu, ze to svitilo min.

Napsal: úte 28 říj 2014, 23:20
od RRNGD
Ahoj, ja mám na Roadsteri diódy. Nesvietia mi 4 takže buď odletovat a priletovat nové, alebo vymeni celý ten pás z diódami?? :? Čo bude jednoduchšie/lacnejšie??

Napsal: stř 29 říj 2014, 07:31
od tomyk

Napsal: stř 29 říj 2014, 09:46
od RRNGD
Ja mám toto Obrázek