Znáte ho?

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

JBC píše:Už jsem se začínal bát, že Lukáš nenabídne pomoc.
nebyl u pocitace, dyt byl v sobotu mikulassky squash.

ale jak vidis, tak o osobni rady a pomoc stejne neni zajem.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:? Přece to kočka nebude psát veřejně a s PM se stejně nepochlubíš, až Lenička zjistí, že jsi skoro soused. :roll:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

leny píše:skvělé kolik je tu na moravě smaráků:-)cestou dopráce jsem potkala v Kunovicích bílého...a v Hradišti jsem viděla žlutého, a v Kyjově oranžový brácha? :-)
Dokud jsi ho neměla, tak jsi ty ostatní vůbec nevnímala, viď? A že hned, jak si koupíš Smarta, je svět o kus hezčí, viď? (Do práce to máš nějak daleko, ne?)
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
leny

Příspěvek od leny »

Jsem z Veselí ale Uherské Hradiště mám ráda a taky tam pracuju,(takže do práce 13 km skoro denně) ale jinak jsem původem čechanda a o osobní setkání a rady zájem maááááááám to je jasné jen jsem nechtěla být otravná...stačí jen říct a já přifrčím:-)
A přítelkyně smaráků nebojte se ...fakt miluju svého smartíka a svého přítele:-)a taky už je mi 40,takže toužím jedině po pohodové bezproblémové jízdě:-)v autí. A fakt děkuju za takovou vstřícnost:-) jste pokladi ale to vy víte:-)
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Hele, my víme, kolik Ti je let. Tak se tady nemusíš vytahovat, že jsi tak mladá! Měj ohled! A můžeš to navléknout na to, že u žen se přeci věk neuvádí.
leny píše:jste pokladi ale to vy víte:-)
Nechceš to připomenout mé manželce??
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
leny

Příspěvek od leny »

Beru tedy zpět:-(a požádám osmazání..myslela jsem to dobře...
a s tím větrem a houpáním auta zkušenosti máte?
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Vždy jsem si dělal legraci! Bóže, to jsem takový suchar, že ani legraci neumím napsat? To je to se mnou teda špatné!
Ve větru to lomcuje se všemi fortůčky!
Všimla sis, že jsi-li přihlášena, můžeš editovat svoje dřívější příspěvky? Na příslušném příspěvku je tlačítko vpravo nahoře. Jen bacha, aby po editování neztratilo smysl celé vlákno, nebo tak něco.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
leny

Příspěvek od leny »

Všimla sis, že jsi-li přihlášena, můžeš editovat svoje dřívější příspěvky? Na příslušném příspěvku je tlačítko vpravo nahoře. Jen bacha, aby po editování neztratilo smysl celé vlákno, nebo tak něco.[/quote]

co???? já setu rozhlížím a vy na mě jdete takhle technicky?:-) mam pocit že jeto napsáno španělsky..ale já nato přijdu jaké vlákno a a jaká editace:-) mam jedny webovky už roky protože nejsemschopná si prostudovat pravidla jiných webových stránek a tady po mě chcete editovat?..vždy ani nevím co to je ...právě proto bych chtěla natočit ten videomanuálek pro začínající smaráky akdyž mi stím pak budete radit kde jsem co skonila budu ráda ale semnou jeto asi tak že kdyby bylo možné jezdila bych nejraději na koni a šila na šlapacím stroji a poslouchala rádiopo drátě..technika jede kolemměmoc rychle dopředu tak proto tu zoufale otravuji a ptám se ..(editovat zatím nebudu,musim zjistit co to je:-)
leny

Příspěvek od leny »

už vím..působím jako přebarvená blondýna že:-) editace je úprava příspěvku..jakože ho můžu sama opravit..a o sucharech bych tu určitě nemluvila..řekla bych že jste právě kluci plní života a optimismu.proto sem pořád lezu a je to vidět i na těch autíčkách..nepotřebujete si velikostí auta něco dokazovat ap řitom toho prckačlověk musí mít rád i kdyby nechtěl..to se výrobcům fakt povedlo *fornik*
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

No, někteří kluci tady na fóru jsou života plní doopravdy. Třeba takový Pahyls - štíhlý, vysoký, pohledný, asi tak 23 let. (jsem se s ním setkal v pátek, předvedl mi svého roadstera [Hoboji, opravdu Smarta roadstera, ne že zase budeš vymýšlet nějaké narážky, čemu asi tak můžeme říkat "roadster"])
No a někteří plní života nejsou. Třeba já. Mé oblíbené úsloví je, že:"Smrt se nezadržitelně blíží, rakev už stojí připravená na chodbě za dveřmi!"
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:D :D JBC, udělej to jako ten 100 letý dědek, když za ním dojela TV a ptali se, jak toho věku docílil. Chlastal, hulil, dívčil se. Poslední otázka "a dědo, co ta kosa ve stodole v trámu zaseknutá" ? Prý, když přišla smrt před 20 ti lety, tak ji tak "vypráskal" , že tam zapomněla i kosu. :shock: :shock:
Fortwo 0,8 cdi 2002
leny

Příspěvek od leny »

No teda chlapci vy jste tu rozjeli černý humor:-) no co už přiložím polínko na ty pořekadla...''Je lepší posrat si to podle svýho -než podle rady někoho jinýho ''Jenže jsem v koncích tak tu somrám o rady:-) no a pak se mi taky líbí pořekadlo '' co děláš v tomhle životě - se odráží do věčnosti'' takže doufam že mi smartík pomůže k natáčení různých blbin aby byl ten svět veselejší..:-) (pokud mi po práci zbyde ještě nějaká energie)
No a zpět k smartíkovi- pan Chudíček z Veselí si mne objednal na výměnu té kapaliny na pondělí a zase sem měla trapas...říkal ''no tam je potřeba kapalina do mercedesa '' a já ho trapně přerušila a řikam..''ale já mam smarta '' no co už ..a to jsem fakt černovláskaa né blondýna...no a od Vás chlapci zas potřebuju radu..kolik stojí ta výměna té kapaliny..vzhledem k blížícím se vánocům to potřebuju vědět a po telefonu jsem se zapoměla zeptat.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

Udělej to šalamounsky a zavolej mu zpátky kolik si máš sebou přivést peněz protože si nejsi jistá jestli se u něj dá platit kartou a nerada vozíš hotovost :wink:
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 951
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:? Víš Leny, to je těžké tu "nadhodit" nějakou částku, pač každý servis má jiné ceny a sazby. Potom jde o to, zda to bude jen chladící, jestli nebude chtít měnit i brzdovou, příp. i oleje. To by Ti nejlépe řekl Greg, nebo Carda, kteří to dělají. Tady jsou přibližné ceny, ale jak říkám, "co pes, to nová ves" http://www.autoservisdavid.cz/cenik/
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3713
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

O kapalině do Mercedesa bych s ním nepolemizoval. Řekl bych mu, a to vypustí, napustí čistou vodou z vodovodu, nechá ohřát, vypustí a nalije tam "červenou" ( http://www.srovnanicen.cz/q/chladici%20kapalina%20g12/ ), namíchanou na -20° C. Kapalina i s destilkou by u něj mohly stát tak 350,-, i s proplachem a ohříváním by to mohlo zabrat tak hodinu a půl.
450 City Coupé MC01
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus
52A Crossblade
Michalak C7
Odpovědět