X-GAUGE

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HOST2
Příspěvky: 83
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:43
Bydliště: vyplň si prosím svůj profil

X-GAUGE

Příspěvek od HOST2 »

ahoj v?ichni smar??ci, na?el jsem jednu zaj?mavost a m?m dva dotazy. nejd??ve tu zaj?mavost:
na str?nce

http://www.welte-engineering.ch/pages_e ... glish.html
vyr?b? jeden ?v?carsk? nad?enec moc prima elektronick? displej pro smarty, kter? cuc? r?zna data z elektronick? jednotky smarta, nap? okam?it? spot?eba, nap?t?, atd tuny zvoliteln?ch ?daj?. k dost?n? cca za 10 litr?. koukn?te na to, a? budou voln? pen?zky tak do toho asi pujdu.

a moje dva dotazy, trochu s t?m souvis?:

1) kde by se dal sehnat jeden smartbud?k pro tento displej, nechci celou sadu s ot??kom?rem.

2) kde by se dal sehnat ten plastov? kryt na m?sto, kde je jinak namontov?no ve smartu autor?dio. cht?l bych s t?m krytem trochu experimentovat nebo? radio nem?m a v tom prostoru je spousta m?sta.

d?ky moc za odpov?di. p?kn? l?to

(p??sp?vek polo?il maglev)
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

Jo tuhle vychyt?vku u? jsem vid?l, ale n? v bud?ku ale takhle stoj? to 299eur


Obrázek





co se t??e toho bud?ku i toho krytu zkusil bych www.smart-dily.cz
nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Cel? sada stoj? 6000 k? to se mi zd? hodn? a po nainstalov?n? ot??kom?ru se mus? doinstalovat do ??d?c? jednotky takhle mi to bylo vysv?tleno v Praze ve Velk? Chuchly
Don Martinello

Příspěvek od Don Martinello »

Parkrat som sa na ten Xgauge uz pozeral, ale pripada mi to zbytocne. Sice zistis zaujimave info zo SAMu takze ti to niekedy moze nahradit diagnostiku, ale inak je to naprd :).
Odpovědět