Stránka 1 z 1

FOTOGRAFKA hledá SMART

Napsal: stř 16 črc 2014, 09:31
od HOST1
Ahoj. Hledám někoho se smartem zajímavé barvy z Prahy nebo ochotného do Prahy dorazit. Plánuju focení blondate modelky se Smartem trochu ve stylu Barbie. Takže by se hodil smartík barevný nebo jinak zajímavý. Modelku jeste nemám, takže pokud si to přečte drobnější blondýnka s vlastním smartem, mileráda je nafotím spolu.

Pokud se chcete zapojit, kontakty mam na www.zuzuphotography.cz sem vubec nechodim.
diky moc

Napsal: stř 16 črc 2014, 11:23
od soray
Barva až tak zajímavá asi není, ale jsem z Prahy a pokud bude zájem, dojedu :) Foto http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=4823

Napsal: stř 16 črc 2014, 12:26
od kattekačka
Záleží na tom, jak to spěchá. Plánuji růžový lak, ale patrně až po prázdninách.