cabrio-nejde zavřít střecha-POMOC!!!

Nechcete se registrovat a chcete něco sdělit ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

cabrio-nejde zavřít střecha-POMOC!!!

Příspěvek od HOST1 »

Dobrý den.Pročetl jsem toto forum,ale odpověď nenalezl,proto tento dotaz.Ve čtvrtek jsem dovezl ze SRN Smarta CDI cabrio.Při koupi jsme vyzkoušeli střechu a chodila jak má.Teď nechodí.Takže nevím,jestli se stala nějaká chyba u střechy a nebo u mě-obě ruce levé? Co to dělá.Střechu jsem otevřel spínačem u řadičky,když dojela nakonec,podržel jsem spinač ještě jednou a střecha odcvakla a rukou jsem ji přimačkl dolů.Pak jsem sundal bočnice nad dveřma.Chtěl jsem se projet,ale po pár metrech mi to na tacháku psalo "C"-což jsem pochopil,že není domačklá střecha vzadu směrem dolů.Bohužel střecha nejde zaaretovat a furt je tam navolno a na tacho bliká "C".Tak jsem zase nacvakl bočnice nade dveře a že zatáhnu střechu.Bohužel to nejde.Stoupnu si za auto,rukama chytnu střechu a snažím se ji zacvaknout do sloupků-v SRN to šlo(vyzkoušeno 3x).Teď se to nechce do sloupků zachytit-připadá mi,že se to tam nezasekne a asi tím pádem to ten motorek nepopotáhne.Musel jsem dát auto pod přístřešek a plachtu na něj.Nevím jestli a kde se stala chyba.Prosím o pomoc-je to AKUTNÍ!!!Stačí když mě prozvoníte,případně písnete sms-zavolám zpět.Díky Roman Hák-Liberec-603 231 835.
Uživatelský avatar
Winterwolf
Site Admin
Příspěvky: 2184
Registrován: sob 05 kvě 2012, 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Winterwolf »

SMS :wink:

Kdyztak dej dopoledne vedet.

Lukas
Uživatelský avatar
HOST1
Smart ACE
Příspěvky: 600
Registrován: ned 05 lis 2006, 22:39
Bydliště: Všude

Příspěvek od HOST1 »

Děkuji moc Lukášovi za rychlou reakci-díky jeho radám a postupu jsem střechu zavřel.Chyba byla asi u mě...Ještě jednou dík.Jinak jsem z Lbc,kde mám malý plácek a dovážím auta.Kdyby někdo něco potřeboval,jsem k dispozici. www.autohakis.cz DĚKUJU !!!!
Odpovědět