Snímač úhlu řízení

Řešení problémů elektroinstalace, schémata, návrhy na změny
Odpovědět
Irave

Snímač úhlu řízení

Příspěvek od Irave »

Ahoj m?m na V?s zase po dlouh? dob? prosbu, rozsv?tili se mi na palubovce u Roadstera ESP a ABS, byl jsem v servisu, kde po diagnostice zjistili, ?e hlas? chybu sn?ma?e ?hlu ??zen?. N?sledkem toho syst?m odpojil v?echny elekronick? syst?my, jako ABS, ESP, a dal??. P??u, proto?e kdy? v servisu za?ali hledat sn?ma?, nemohli ho nikde naj?t, koukali pod vanu v p?edn?m kufru, pod volant a nikde kolem ty?e ??zen? nikde ??dn? sn?ma? nen?. Nev?te tedy pros?m n?kdo, kde by mohlo b?t ulo?eno, koukali jsme i pod auto a taky nikde nebylo:-(
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

U? to tu n?kdo ?e?il, proje? si historii, tu??m ?e na to narazili p?i v?m?n? volantu za sportovn?, n?jakej sn?ma? je i ve volantu.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
David0600
Smart ACE
Příspěvky: 7764
Registrován: úte 07 bře 2006, 07:43
Bydliště: Velké Popovice

Příspěvek od David0600 »

nemám rád tdičkáře, protože moje tédéíčko 5l při 200km/h nežere a stejně benzín je benzín i když někdy tu naftu mám rád přece jenom čtyř litrovej benzín má víc chutě než dvoulitrovej commonrail
Irave

Vy?e?eno

Příspěvek od Irave »

Tak?e pro ty kdo budou jedonou zji?tovat, jak lze ?e?it tento probl?m, takto to dopadlo: Jedin? ?ance jak opravit je m?nit volant, v?etn? airbagu. Origin?l dle Mercedes stoj? cca 20500 K? :-( D? se sehnat bez pap?r? nov? n?kde kolem 11000 K?. Te? jen douf?m, ?e se ten sn?ma? zase nepokaz
Odpovědět