Stránka 1 z 1

Prijimac IR pro klic

Napsal: sob 28 bře 2015, 11:39
od enougher
Ahoj mame prosbu


Hledame na Smartu IR prijimac pro kominakaci s klicem diagnostika Star nam pise chybu dilu A26/7
VIN WME4524341L030932

NEvite nekdo kde to najdeme na je to Smart Roadster...

Diky


E

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 13:00
od hoboj
Podle umisteni u Fortwo by to melo byt u zpetneho zrcatka. Ostatne ho tam maji umestene i jina auta na IR.

http://mercedes-benz-teile.info/view_Su ... subgrp=555

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 13:33
od mugwai59
Ne ze bych byl puntickar, ale tam je IR (infra red) u novejsich Smartu ?:)

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 13:45
od hoboj
Nerekl bych, katalog to ukazuje uz u roku 2003

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 14:23
od DYK77
Zajímavý *1* :) katalog

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 14:49
od mugwai59
Pockej, ale to co mam u obou mazlu jsou normalni 3 tlacitkovy vysilace s antenou uvnitr, jen netusim na jake nosne frekvenci:).
Levy-OPEN / CLOSE / CABRIO-pravy, asi tezko infra, Smartan klicek reckognizuje i v zapalovani, jakmile mas CLOSE, nestartujes a sviti furt symbol klicku na LCD (u obou):).

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 15:16
od hoboj
Mam dojem ze to je u 450 - 433MHz a u 451 - 315MHz

U IR klice jsou pry dve LED diody

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 15:18
od DYK77
Já myslím, že to není IR - infračervené světlo jako u dálkového ovl. od TV, ale radio signál.

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 16:00
od hoboj
Prave ze jo, jak to vypada tak existuji dva systemy IR a radio. Treba nekde ve svete se nesmi radio pouzivat :D :D


NOTE2: There are two model Smart key: 1.Infrared (IR) signal (there are two LED light on your key fob) and 2.Radio signal. Here is selling Radio signal key!! If your key is infrared signal key (there are two LED light on your key fob), please don¡¦t buy this one!! It will not fit.

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 16:38
od dodo555
na 450 je primac na kluc pod rucnou brzdou, vyzera to ako relatko

http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/fo ... eiver.html

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 16:56
od JBC
Dodo, četl jsi příspěvky před tím Tvým? Zavádíš tazatele špatným směrem!

Re: Prijimac IR pro klic

Napsal: ned 29 bře 2015, 19:43
od mugwai59
Spis to bude 433MHz (klasika EU "open gate"), 315MHz (pry) neni v Evrope povolene:).
Ale nemam Roadstera tak radej kusuju abych nezavadel .. nic radte zkusenejsi borci, ja jen vim ze Roadster existuje :D.